koupím Soupis poddaných

Tuto sekci jsem založil dle nápadu člena jtks. Zde můžete hledat a nabídnout pomoc při hledání v knihách, které máte doma nebo ke kterým máte přístup.

koupím Soupis poddaných

Příspěvekod Hotka » čtv led 10, 2008 13:52

Nemáte někdo doma pro vás již nepotřebný Soupis poddaných podle víry pro Plzeňsko 1. a 2. díl? Koupím je nebo neviděl je někdo v nějakém antikvariátu?
Hotka
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř bře 07, 2007 10:40
Bydliště: Plzeň

Soupis poddaných

Příspěvekod Dana Schubertová » pon led 28, 2008 17:26

Dobrý den,
ne že bych tento soupis měla, ale může mi někdo poradit, zda soupisy poddaných vyšly i pro jiné oblasti? Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost, setkávám se s tím poprvé. Jedná se mi konkrétně o oblast Čáslav, Kutná Hora, Klášterec nad Ohří. Děkuji.
Dana Schubertová
 
Příspěvky: 187
Registrován: pát črc 13, 2007 14:26
Bydliště: J.Palacha 143, Kutná Hora

Příspěvekod Jerry » pon led 28, 2008 20:45

Na této adrese jsou uvedeny všechny soupisy poddaných podle víry které vyšli tiskem i s rokem vydání

http://www.nacr.cz/sua/cinnost/publik.htm
Jerry
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř srp 02, 2006 20:06
Bydliště: Přerov

Re: Soupis poddaných

Příspěvekod VLVOJTA » pon úno 18, 2008 11:30

Dana Schubertová píše:Dobrý den,
ne že bych tento soupis měla, ale může mi někdo poradit, zda soupisy poddaných vyšly i pro jiné oblasti? Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost, setkávám se s tím poprvé. Jedná se mi konkrétně o oblast Čáslav, Kutná Hora, Klášterec nad Ohří. Děkuji.

Jestli se nepletu, tak mám Kouřimskou oblast, kam by měly spadat Kutná Hora a možná i Čáslav.
Uživatelský avatar
VLVOJTA
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon srp 07, 2006 18:10
Bydliště: Hradec Králové


Zpět na Knihovna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků