sháním Paměti Jana Kalusa

Tuto sekci jsem založil dle nápadu člena jtks. Zde můžete hledat a nabídnout pomoc při hledání v knihách, které máte doma nebo ke kterým máte přístup.

sháním Paměti Jana Kalusa

Příspěvekod AlesC » pát kvě 02, 2014 10:18

Zdravím vespolek. Nevíte nahodou někdo, kde by se dala sehnat kniha Paměti Jana Kalusa od Bohumíra Strnadela-Četyny. Zdá se, že ji mají jen v knihovně ve Frenštátě, antikvariáty kde nic tu nic. :( Soudím, že by mi mohla hodně napomoci při pátrání po předcích a získat lepší informace o životě ve Frenštátě na přelomu 18. a 19. století. Rád knihu odkoupím, případně uvítám i její scan. Na výměnu mohu nabídnout fotky (téměř 300) řady hrobů ve Frenštátě, které jsem si tam byl nafotit před pár měsící.
AlesC
 
Příspěvky: 168
Registrován: pát dub 25, 2014 12:32
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Frenštát p. R., Frýdlant n. O., Haná (okolí Prostějova, Vyškova a Přerova), okres Bochnia v Polsku

Re: sháním Paměti Jana Kalusa

Příspěvekod Martin Jílek » pát kvě 02, 2014 15:40

Našel jsem toto: http://www.urbanhistoriography.cz/sites ... Kalusa.pdf ,ale zdá se, že to není celá kniha.
Uživatelský avatar
Martin Jílek
 
Příspěvky: 1070
Registrován: sob srp 04, 2012 15:41
Oblast pátrání: Šumperk, Telč, Mrákotín, Studená a okolí

Re: sháním Paměti Jana Kalusa

Příspěvekod AlesC » pát kvě 02, 2014 16:26

Mnohokráte děkuji! Je to ono, dokonce to vypadá, že je to i celé, alespoň na první pohled.
AlesC
 
Příspěvky: 168
Registrován: pát dub 25, 2014 12:32
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Frenštát p. R., Frýdlant n. O., Haná (okolí Prostějova, Vyškova a Přerova), okres Bochnia v Polsku

Re: sháním Paměti Jana Kalusa

Příspěvekod Martin Jílek » pát kvě 02, 2014 17:15

AlesC píše:Mnohokráte děkuji! Je to ono, dokonce to vypadá, že je to i celé, alespoň na první pohled.

Není zač :wink:
Uživatelský avatar
Martin Jílek
 
Příspěvky: 1070
Registrován: sob srp 04, 2012 15:41
Oblast pátrání: Šumperk, Telč, Mrákotín, Studená a okolí


Zpět na Knihovna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků