Dějiny Jaroměřic nad Rokytnou a okolí (autor Alois Plichta)

Tuto sekci jsem založil dle nápadu člena jtks. Zde můžete hledat a nabídnout pomoc při hledání v knihách, které máte doma nebo ke kterým máte přístup.

Dějiny Jaroměřic nad Rokytnou a okolí (autor Alois Plichta)

Příspěvekod layosh1 » pon bře 03, 2014 23:41

Nááhodou nemáte někdo k dispozici dva díly knihy Dějiny Jaroměřic nad Rokytnou a okolí. ? Případně nevíte o někom nebo o antikvariátu, kde by ty knihy někdo prodával? :-)
Díky
Uživatelský avatar
layosh1
 
Příspěvky: 240
Registrován: stř zář 01, 2010 9:17
Bydliště: Znojmo
Oblast pátrání: okresy Znojmo, Třebíč, Jihlava a západní Slovensko - okolí Senice a Skalice

Re: Dějiny Jaroměřic nad Rokytnou a okolí (autor Alois Plich

Příspěvekod Zora » úte bře 04, 2014 5:25

http://www.jaromericenr.cz/vismo/zobraz ... 7&p1=18102

Zkuste kontaktovat turistické infocentrum, knihy byly vydány po r. 2000, je možné, že by je mohli mít v nabídce.

Kniha je také k dispozici v jaroměřické knihovně, domnívám se, že existuje služba, kdy za poplatek si dokážou knihovny knihu přeposlat mezi sebou k zápůjčce.
http://knihovna.jaromericenr.cz:82/l.dl ... 4=33&JV=on
Ve Znojmě ji totiž bohužel v katalogu neuvádějí.
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Dějiny Jaroměřic nad Rokytnou a okolí (autor Alois Plich

Příspěvekod tomkovam » úte pro 01, 2020 1:02

Knihy se stále (velmi pravděpodobně) dají sehnat v Jaroměřicích - v obou turistických centrech. Já je tam kupovala cca rok zpět a bylo mi řečeno, že jich mají hodně. Cena za oba díly byla 200,-
tomkovam
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 30, 2018 22:08
Oblast pátrání: Třebíčsko, Želetavsko, Telčsko, Jaroměřicko, Mohelno, Přiyslavice


Zpět na Knihovna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků