Knihy Jana Tomana

Tuto sekci jsem založil dle nápadu člena jtks. Zde můžete hledat a nabídnout pomoc při hledání v knihách, které máte doma nebo ke kterým máte přístup.

Re: Knihy Jana Tomana

Příspěvekod matuu » čtv dub 26, 2018 15:02

Dobrý den
Rád bych se zeptal, zda je ještě možné zakoupit knihu Jana Tomana Ostrovce.
Děkuji za odpověď na můj email matuu@seznam.cz
Martin
matuu
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 26, 2018 14:46

Re: Knihy Jana Tomana

Příspěvekod Mašková » ned bře 24, 2019 13:38

Mám zájem o zapůjčení, případně zakoupení knihy Jana Tomana: Dějiny zemědělských usedlostí na středním Mirovicku. Konkrétně mám zájem o obce Horosedly, Lety a Zalužany. Děkuji za zprávu na moji adresu pavel.masek@c-box.cz
Mašková
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 29, 2014 12:51

Re: Knihy Jana Tomana

Příspěvekod namor » čtv čer 13, 2019 16:15

Už sem moc nechodím a tak jsem až nyní narazil na Váš zájem o obce Horosedly, Lety a Zalužany z knihy Jana Tomana „Dějiny zemědělských usedlostí na středním Mirovicku“. Je to už dlouho a tak nevím, jestli Váš zájem ještě trvá.
Pokud ano, poslal bych Vám zmíněné obce oskenované.
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha

Re: Knihy Jana Tomana

Příspěvekod katule » pát črc 19, 2019 20:23

Dobrý den,
byla bych velmi vděčná o záznamy obce Lety.
A případně usedlosti rodiny Stuksovi a Novotných ze Zálužan, Smejkaliků, Podhráských a Doubků z Horosedla a Krákorů a Halsů z čimelického Nerestce. Můj email je katavondrakova@seznam.cz.

Předem děkuji o jakoukoli zprávu
katule
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát lis 10, 2017 7:08
Oblast pátrání: Praha (Michle, Zizkov, Uhrineves), Vych Cechy (Ledec, Cihost, Chrenovice, Bohdanec, Chrudim, Hlinsko), Jizni cechy (Stare sedlo, Bavorov, Petrovice, Smilovy Hory, Zhor, Kovarov, Kostelec n.Vltavou) Str. Cechy (Pravonin, Slustice, Kost. nad Cernymi lesy, Vranov, Planany, Trebonin), plzensky (Stankov) Morava (Celechovice na Morave)

Re: Knihy Jana Tomana

Příspěvekod LuH. » úte zář 26, 2023 14:25

Dobrý den, vidím, že už je to dlouhá doba, ale máte ještě knihu Nevězice?
LuH.
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 26, 2023 14:22
Oblast pátrání: Nevězice, Letoštice, Ondřejov (Boletice)

Předchozí

Zpět na Knihovna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků