Soupis poddaných dle víry 1651

Tuto sekci jsem založil dle nápadu člena jtks. Zde můžete hledat a nabídnout pomoc při hledání v knihách, které máte doma nebo ke kterým máte přístup.

Soupis poddaných dle víry 1651

Příspěvekod jirkakr » pon led 13, 2014 14:00

Dobrý den, tak jsem si v universitní knihovně zapůjčil zmíněné soupisy autorek Klímová, Zahradníkova, Kokošková. Při hledání- prostudoval jsem celé Kouřimsko i Bechynsko,- jsem byl úspěšný jen zčásti. V knihách jsem nenalezl soupisy z okolí Benešova, speciálně by mne zajímal Neveklov a okolní vsi, Postupice a okolí , Domašín a okolí. To se tyto věci nezachovaly či blbě hledám? Prosím o radu, pomoc či správné navedení . Děkuji
jirkakr
 
Příspěvky: 298
Registrován: sob dub 06, 2013 10:12
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Táborsko, Benešovsko, Plzeňsko

Re: Soupis poddaných dle víry 1651

Příspěvekod ota » čtv led 30, 2014 17:29

Pokud vás zajímají přímo Postupice, tak v II. kapitole od str. 52 Mixovy kroniky umístěné na jejich webu jsou jménné výpisy z katastru i další materiálů z různého období. Odkaz na kroniku naleznete i zde v knihovně.
Zdravím, Ota
ota
 
Příspěvky: 287
Registrován: ned zář 15, 2013 0:23
Bydliště: Praha 8
Oblast pátrání: Citoliby, Čechtice, Dolní Kralovice, Doksany,Dolní Orlice, Dubá, Hrubá Skála, Klatovy,Králíky, Louny, Lenešice, Lysá nad Labem, Louňovice, Lovosice, Pesvice, Postupice, Praha, Ředhošť, Semice, Třebíč, Turnov,

Re: Soupis poddaných dle víry 1651

Příspěvekod jirkakr » pon úno 03, 2014 11:16

Už jsem také odkaz našel ve zdejší knihovně. Díky
jirkakr
 
Příspěvky: 298
Registrován: sob dub 06, 2013 10:12
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Táborsko, Benešovsko, Plzeňsko


Zpět na Knihovna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků