Mapy farností s odkazy na matriky(okr.Znojmo,Třebíč,Jihlava)

Máte nějaký nápad o kterýse chcete podělit, nebo radu kterou chcete přispět ostatním v jejich genealogickém úsilí? Můžete ji napsat sem.

Mapy farností s odkazy na matriky(okr.Znojmo,Třebíč,Jihlava)

Příspěvekod layosh1 » sob bře 16, 2013 18:35

Při pátrání po předcích v matrikách se mi docela často stávalo, že jsem nemohl zjistit pod jakou farnost může spadat obec odkud pochází můj předek, nebo kde by se mohla v okolí proběhnout svatba,narození či pohřeb. Vyrobil jsem si proto mapky s farnostmi, kde je pro každou farnost odkaz na seznam matrik na actapublica.cz . Mapky jsou k dispozici pro okresy, kde mám nejvíce předků – Znojmo, Jihlava a Třebíč. Třeba se to bude někomu hodit. :-)

okres Jihlava
okres Třebíč
okres Znojmo
Uživatelský avatar
layosh1
 
Příspěvky: 240
Registrován: stř zář 01, 2010 9:17
Bydliště: Znojmo
Oblast pátrání: okresy Znojmo, Třebíč, Jihlava a západní Slovensko - okolí Senice a Skalice

Re: Mapy farností s odkazy na matriky(okr.Znojmo,Třebíč,Jihl

Příspěvekod k28 » ned čer 09, 2013 13:38

Dobrý nápad, děkuji za Jihlavsko :), hledání možných míst v okolí bude hned o kousek snazší.
History remembers only the celebrated. Genealogy remembers them all.
k28
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned lis 18, 2012 16:23

Re: Mapy farností s odkazy na matriky(okr.Znojmo,Třebíč,Jihl

Příspěvekod Cujka » stř říj 15, 2014 14:13

Taková mapa by se mi zrovna hodila pro okres Žďár nad Sázavou... :(

EDIT: Vyřešeno, děkuji :)
viewtopic.php?p=13623#p13623
-= Rod Čejků (Hatláků) =-
http://rodokmen.cejky.cz
Uživatelský avatar
Cujka
 
Příspěvky: 253
Registrován: úte říj 07, 2014 11:56
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: Čejka,Dobrý,Hatlák,Kopřiva,Pospíšil-Bohunice,Brno,Dolní Libochová,Jemnice,Lískovec,Líšeň,Meziboří,Moravec,Předklášteří,Radešín,Radkov,Strážek,Svatoslav,Žernůvka
Běhal,Kalabis,Němec,Sigar,Spáčil,Stratil-Brno,Břuchotín,Dubá,Grymov,Hnojice,Hostkovice,Lhota u Nákla,Liboš,Lipník nad Bečvou,Loučany,Nahošovice,Nový Jíčín,Osek nad Bečvou,Praha,Prosenice,Senice na Hané,Stínava,Šenov u Nového Jíčína,Štarnov,Štěchovice,Štěpánov,Tovačov,Tučín,Týn nad Bečvou,Velká Bystřice,Velký Týnec,Věrovany,Zašová,Zbrašov


Zpět na Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků