Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Máte nějaký nápad o kterýse chcete podělit, nebo radu kterou chcete přispět ostatním v jejich genealogickém úsilí? Můžete ji napsat sem.

Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Zora » sob črc 07, 2012 21:45

Jsem tady velice krátkou dobu, ale už teď mám ohromnou potřebu veřejně poděkovat několika lidem, kteří mně byli v počátku oporou v neznámém prostředí nebo těm, kteří mně naprosto nezištně podávají opakovaně pomocnou ruku při čtení. Když se každý z nás zamyslí, uvědomí si, že je na tom asi podobně. POkud se vyskytne nějaký problém, i tady platí to známé - ve dvou se to lépe táhne a pokud je zapřaženo více "koníků", najednou jdou naše bádání zcela jinak a hlavně radostně.
POkud by byl souhlas, tak samozřejmě název rubriky by mohl vyplynout ze všeobecné diskuse, aspoň se trošku poznáme.
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Milan Wölfl » sob črc 07, 2012 21:51

Síň slávy... :D
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Zdenek » ned črc 08, 2012 21:13

Milan Wölfl píše:Síň slávy... :D


:D :D Tam se ale myslím uvádějí jen zesnulí, ne?
Tací mezi námi snad zatím nejsou. :shock: :shock:
Ale jistěže, někteří z kolegů by si poděkování zasloužili. :wink:
Zdenek
 
Příspěvky: 1262
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod duros » pon črc 09, 2012 6:09

Okrem tych zosnulych je tu este jedna vec: pre kazdeho z nas moze byt aj jedna jedina jednoducha rada cennym poznatkom, za ktory by sme dotycneho vyniesli do neba. Kazda rada dobra, niekto je viac skuseny, niekto menej a aj majster tesar sa utne, takze - aka vlastne sien slavy?
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Milan Wölfl » pon črc 09, 2012 9:01

Zdenek píše:
Milan Wölfl píše:Síň slávy... :D


:D :D Tam se ale myslím uvádějí jen zesnulí, ne?
Tací mezi námi snad zatím nejsou. :shock: :shock:
...


Tak pak mě napadá jen "kamenný stolec" nebo "chrám uctívání" ... :D
Měření dostupností serverů:
:: SOA TŘEBOŇ :: ZA OPAVA :: SOA LITOMĚŘICE :: GENEALOGIE.TABY.CZ :: FAMILY SEARCH ::

(Kolegové, omluvte prosím moji dočasnou nepřítomnost zde, brzy se vrátím. V případě nutnosti e–mailem v kontaktu...)
Uživatelský avatar
Milan Wölfl
 
Příspěvky: 1726
Registrován: úte pro 27, 2011 14:14
Bydliště: Lišov u Českých Budějovic
Oblast pátrání: Lišovsko, oblast hlubockého a třeboňského panství, jihočeské Sudety

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod sanmarco » pon črc 09, 2012 9:03

Nestačí vřelé poděkování dané osobě či osobám ve vašem příspěvku. Já vždy děkuji a myslím, že to zahřeje na srdci více než kategorie uctívání ...
Uživatelský avatar
sanmarco
 
Příspěvky: 613
Registrován: čtv říj 21, 2010 10:42
Bydliště: Březina u Křtin

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Zora » pon črc 09, 2012 9:19

koukám, že se diskuse posunula trošku jinam. Neměla jsem na mysli ani síň, ani chrám, ani mramorové desky s životopisy a srdceryvnými díky, ale takové veřejné poděkování, co já vím, formou veřejného udělení smajlíka v podobě moudré sovy.
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod duros » pon črc 09, 2012 15:12

Zora píše:koukám, že se diskuse posunula trošku jinam. Neměla jsem na mysli ani síň, ani chrám, ani mramorové desky s životopisy a srdceryvnými díky, ale takové veřejné poděkování, co já vím, formou veřejného udělení smajlíka v podobě moudré sovy.


Verejne podakovanie obvykle prebehne uz formou popisanou v prispevku sanmarca. Sien slavy nechcete. Tak ja Vam potom vobec nerozumiem (a to nemyslim jazykovo, s tym ja odmalicka nemam problem).
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Zora » pon črc 09, 2012 16:45

Kdo chce veřejně, osobně děkovat slovy, může, nic proti, kdo chce dotyčného -třeba-
obdarovar veřejně smajlíkem moudré sovy, tak taky může. Já za svou osobu v tom vidím možnost jaK tomu "rádci" udělat radost. JIstě, mohu se mýlit.
Zora
Se slovenčinou ani s češtinou ani já nemám problém, jen jsem ta, která má důvod děkovat za přečtení kurentu a škábanic matrikářů.
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Jandy » pon črc 09, 2012 18:18

Některá fóra mají bodování za pomoc, nebo vyřešení problému. Osobně mám pocit, že "Děkuji" je určeno právě k vyjádření úcty za pomoc. Navrhl bych ale nadávat farářům a předkům za to škrábání ;-D
Jandy
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv kvě 13, 2010 16:28

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod karels » pon črc 09, 2012 19:57

Nemám nic proti děkování, naopak. Ale sám obvykle děkuji už při psaní požadavku nebo prosby. Je to nelogické, ale nechci, aby samotným příspěvkem s díky narůstala diskuze. Přiznávám, že příspěvky pouze děkovací mě při pročítání novinek tak trochu zdržují. Nezdá se mi rozumné, abychom se dopracovali ke stavu, kdy bude třetina otázek, třetina odpovědí a třetina děkování.
Naopak, pokud se mi náhodou povede někomu pomoci (což se mi zatím na tomto fóru bohužel nestává často), mám z toho sám radost možná větší než tazatel i bez díků.
karels
 
Příspěvky: 795
Registrován: stř črc 07, 2010 20:38
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: H.Brod, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Ostr. Nová Ves, Prostějov, Přerov, Telč, Třebíč, Úpice, Miroslav, Ořechov

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod zrnka písku » pon črc 09, 2012 20:12

karels píše:...
... Naopak, pokud se mi ... povede někomu pomoci ..., mám z toho sám radost možná větší než tazatel i bez díků.


Upravila jsem si to tečkami pro sebe, protože líp bych to nevystihla. KRÁSNÉ řečeno! :wink:
Uživatelský avatar
zrnka písku
 
Příspěvky: 1988
Registrován: sob led 08, 2011 22:41
Bydliště: Bílovecko

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod stanley4 » pon črc 09, 2012 20:38

zrnka písku píše:
karels píše:...
... Naopak, pokud se mi ... povede někomu pomoci ..., mám z toho sám radost možná větší než tazatel i bez díků.

Upravila jsem si to tečkami pro sebe, protože líp bych to nevystihla. KRÁSNÉ řečeno! :wink:

100%-ný súhlas :)
Uživatelský avatar
stanley4
 
Příspěvky: 4679
Registrován: ned bře 06, 2011 20:53
Bydliště: Slovensko
Oblast pátrání: Uničovsko (Troubelice, Lipinka, Nová Hradečná, Libina)
SR - Horná Nitra, Liptov

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod kingsware » pon črc 16, 2012 22:37

Pokud se mi podaří někomu pomoct, jsem na tom s tou radostí úplně stejně. :roll:
Zdeněk
Kynšperk n./O.
Uživatelský avatar
kingsware
 
Příspěvky: 124
Registrován: pon črc 31, 2006 9:20
Bydliště: U pivovaru 359, Kynšperk n./O.,35751
Oblast pátrání: Roudnice, Kleneč, Unhošť,Ledčice
Kladno-Rozdělov
Nuzice, Třebelice

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Appian » pon říj 22, 2012 23:42

Zora píše:Jsem tady velice krátkou dobu, ale už teď mám ohromnou potřebu veřejně poděkovat několika lidem, kteří mně byli v počátku oporou v neznámém prostředí nebo těm, kteří mně naprosto nezištně podávají opakovaně pomocnou ruku při čtení. Když se každý z nás zamyslí, uvědomí si, že je na tom asi podobně. POkud se vyskytne nějaký problém, i tady platí to známé - ve dvou se to lépe táhne a pokud je zapřaženo více "koníků", najednou jdou naše bádání zcela jinak a hlavně radostně.
POkud by byl souhlas, tak samozřejmě název rubriky by mohl vyplynout ze všeobecné diskuse, aspoň se trošku poznáme.
Zora


Navrhoval bych v profilu uzivatele zridit moznost, aby se tam mohli psat verejne komentare uzivateli, nebo mu udelit nejakou hvezdicku, ktera by se mu zobrazovala na profilu/ pod ikonkou u kazdyho prispevku, takze lidi by hned videli ocenene uzivatele. Nektera fora to tak maji, ze se tam zobrazuje neco jako "level" nebo hodnost uzivatele. Koneckoncu i tady se zobrazuje datum a cas registrace, tak kdyby tam misto toho byly zminene hvezdicky. Treba kladne hodnoceni od 10ti jinych = zlata hvezdicka apod.
Uživatelský avatar
Appian
 
Příspěvky: 382
Registrován: pon kvě 21, 2012 21:42

Další

Zpět na Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků