Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Máte nějaký nápad o kterýse chcete podělit, nebo radu kterou chcete přispět ostatním v jejich genealogickém úsilí? Můžete ji napsat sem.

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Zora » úte říj 23, 2012 10:10

Takhle nějak jsem to myslela, snad by i stačilo prostě lupnout někomu hvězdičku, sovu, ... aby bylo vidět, kolika lidem dotyčný pomohl. Pěkný den, Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29089
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Brasl » pon bře 11, 2013 10:13

Toto fórum je založeno na altruizmu, tedy nezištné pomoci druhým. "Platba" za to je slušně položená otázka, a občasné poděkování, neb skutečná odměna je dobrý pocit pomoci tomu druhému.
Seznámil jsem se s důsledky fóra, na němž se boduje, poskytují hvězdičková ocenění, a podle toho jsou nastaveny i různé stupně přispívatelů (bronzový, stříbrný, zlatý), k nimž náleží i oprávnění. Nic z toho toto fórum nepotřebuje. Komunita takového fóra je na tom po čase závislá, řevnivost mezi jednotlivými účastníky je až neskutečná. Přitom to na ně působí jako droga, nemohou se přimět k tomu aby odešli, byť jsou vystaveni neskutečnému nátlaku, třeba i kyberšikaně, přes e-mail, telefon. Nic hezkého. Tedy jsem naprosto proti. Mám jen zprostředkovanou zkušenost, neboť jsem se pokoušel radit jedné paní, jak v takovém prostředí obstát. Podařilo se jí to, ale opravdu není o co stát. :(
Brasl
 
Příspěvky: 1285
Registrován: stř dub 06, 2011 8:20

Re: Navrhuji zavedení další rubriky - něco jako Ocenění...

Příspěvekod Bodie » čtv bře 14, 2013 21:37

stanley4 píše:
zrnka písku píše:
karels píše:...
... Naopak, pokud se mi ... povede někomu pomoci ..., mám z toho sám radost možná větší než tazatel i bez díků.

Upravila jsem si to tečkami pro sebe, protože líp bych to nevystihla. KRÁSNÉ řečeno! :wink:

100%-ný súhlas :)


Absolutní souhlas. :-)
Uživatelský avatar
Bodie
 
Příspěvky: 1345
Registrován: pát zář 02, 2011 10:43

Předchozí

Zpět na Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků