Jak zkontrolovat nově přidané matriky MZA.

Máte nějaký nápad o kterýse chcete podělit, nebo radu kterou chcete přispět ostatním v jejich genealogickém úsilí? Můžete ji napsat sem.

Jak zkontrolovat nově přidané matriky MZA.

Příspěvekod Jan » úte bře 06, 2012 15:09

Protože MZA změnilo už po několikáté seznam nově přidaných matrik našel jsem možnost jak je načíst
všechny najednou. Do následujícího odkazu doplníte seznam signatur matrik a ve vyhledávači se zobrazí
kompletní seznam s možností okamžitého přístupu. Tento odkaz vede na všechny nově přidané matriky:
http://actapublica.eu//matriky/brno/?ak ... 2484,14501
Signatury musí být zapsány bez mezer a odděleny čárkou.
Po načtení do vyhledávače si zkopírujte do textového souboru adresu a po zveřejnění nového seznamu
přepište signatury podle popisu.
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

Re: Jak zkontrolovat nově přidané matriky MZA.

Příspěvekod karels » úte bře 06, 2012 19:01

Tento způsob se mi líbí a podle mne je praktičtější. Samotný MZA takto informaci o přidaných matrikách již zveřejňoval (od 29.11.2011 do 2.12.2011). Pokud by to vyhovovalo většině uživatelům, mohli bychom požádat, aby v tomto způsobu pokračovali.
karels
 
Příspěvky: 795
Registrován: stř črc 07, 2010 20:38
Bydliště: Brno
Oblast pátrání: H.Brod, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Ostr. Nová Ves, Prostějov, Přerov, Telč, Třebíč, Úpice, Miroslav, Ořechov

Re: Jak zkontrolovat nově přidané matriky MZA.

Příspěvekod Jandy » úte bře 06, 2012 19:39

:idea: určitě by byl mnohem lepší v infu takovýto odkaz na nové signatury než pouhá čísla.... a ještě ideálnější by byla mapa s barevným označením co je nové, částečné a kompletně hotové..
Jandy
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv kvě 13, 2010 16:28


Zpět na Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků