Billiongraves

Máte nějaký nápad o kterýse chcete podělit, nebo radu kterou chcete přispět ostatním v jejich genealogickém úsilí? Můžete ji napsat sem.

Re: Billiongraves

Příspěvekod Sagitarius » pon črc 20, 2015 13:11

Také se snažím raději moc nechodit lidem na oči. V tomto ohledu mě navíc štve, že nejde vypnout zvuk závěrky ve foťáku, což se na tichém hřbitově pěkně nese. Takže kromě akrobacie ve snaze najít ten správný úhel záběru, aniž bych hrob pošlapal, musím jednou rukou držet mobil, jedním prstem ucpávat reproduktor, a ještě mačkat spoušť. :-( Někdy opravdu akrobacie.
Uživatelský avatar
Sagitarius
 
Příspěvky: 716
Registrován: pon srp 16, 2010 12:41
Bydliště: Praha 5
Oblast pátrání: Ústeckoorlicko (Dolní Dobrouč, Letohrad, Písečná, Dolní Čermná), Nové Město nad Metují (Lhota, Černčice, Krčín, Rychnovek, Dolní Poříčí) Velkomeziříčsko (Radostín, Netín, Záseka, Vídeň, H/D Bory) Praha, Berounsko

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » pon črc 20, 2015 21:37

Dobry den, ahoj. Mala vsuvka: musime se pochvalit dostali jsme se pres 100 000 indexovanych zaznamu v cz:-)
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod JahoMi » čtv črc 23, 2015 9:28

Díky za postřehy. Ano zvuk uzávěrky v app. je nepříjemný. Psal jsem na support@billiongraves.com jestli by tam mohla být možnost vypnutí zvuků. Je to dost nevyladěný, problémy s ostřením, záseky atd. S tím ostřením pomáhá otevřít vestavěnou app fotoaparát zaostřit na hrob, zavřít a otevřít app Billiongraves, pak už drží zaostření. Třeba časem bude aplikace uživatelsky přívětivější.
TY Michal
JahoMi
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon čer 22, 2015 14:07
Bydliště: Králův Dvůr
Oblast pátrání: Chrudim, Polička, Klenice, Dohalice, Mžany, Králův Dvůr, Beroun, Hudlice, Mořina, Mořinka, Josefova Huť u Plané, Mnichov u Mariánských Lázní, Škvořetice a okolí Blatné.

Re: Billiongraves

Příspěvekod ozana » čtv črc 23, 2015 9:34

Zvuk se dá u Androida vypnout globálně. Je to ikona vedle Wifi, GPS a mobilních dat (horní lišta prstem dolů).
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » ned srp 09, 2015 19:39

TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod 1986ala1986 » úte srp 18, 2015 14:03

Dobrý deň, včera som narazila na stránku BilionGraves tak som sa zaregistrovala, stiahla aplikáciu do mobilu a hneď mi ako moju polohu asi podla mobilu určilo United Kingdom kde aj momentálne žijem. Avšak neviem ako mám zadať požiadavku na nafotenie konkrétného cintorínu ktorý sa nachádza na Slovensku konkrétne v Lučenci. Trápim sa s tým už od včera ale akosi sa mi nedarí vie mi prosím niekto poradiť? ďakujem
1986ala1986
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned dub 06, 2014 19:52

Re: Billiongraves

Příspěvekod ozana » úte srp 18, 2015 14:14

1986ala1986 píše:.... Avšak neviem ako mám zadať požiadavku na nafotenie konkrétného cintorínu ktorý sa nachádza na Slovensku konkrétne v Lučenci. Trápim sa s tým už od včera ale akosi sa mi nedarí vie mi prosím niekto poradiť? ďakujem

Na webu billiongraves.com, Nástroje (Tools?), Mé požadavky(My Requests)
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Billiongraves

Příspěvekod 1986ala1986 » úte srp 18, 2015 14:36

ozana píše:
1986ala1986 píše:.... Avšak neviem ako mám zadať požiadavku na nafotenie konkrétného cintorínu ktorý sa nachádza na Slovensku konkrétne v Lučenci. Trápim sa s tým už od včera ale akosi sa mi nedarí vie mi prosím niekto poradiť? ďakujem

Na webu billiongraves.com, Nástroje (Tools?), Mé požadavky(My Requests)


Ďakujem ale to mi je jasne. Avšak keď na to kliknem pýta sa ma to informácie ktorá by mali pomôcť nájisť konkrétny náhrobný kameň ako meno priezvisko rok narodenia a rok úmrtia.
Pod tým je tabuľka že si mám vybrať cintorín, ale ako si ho mám vybrať keď tam neni a vlastne tam neni ani mesto Lúčenec.
Ako som už písala na aplikáciu som narazila včera a neviem ako presne funguje možno to robím celé zle.
1986ala1986
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned dub 06, 2014 19:52

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » úte srp 18, 2015 17:56

Pokud tam neni hrbitov, je potreba ho nejdriv zalozit. Klidne to udelam, ale potrebuji overit jeho polohu treba pres google map.
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » úte srp 18, 2015 17:58

TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod 1986ala1986 » úte srp 18, 2015 21:14



Ano, je to ono, veľmi pekne ďakujem :wink: budete teda tak láskavý a založíte ho?
1986ala1986
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned dub 06, 2014 19:52

Re: Billiongraves

Příspěvekod Peters » úte srp 18, 2015 21:36

Nevíte někdo, jak smazat osoby neexistujícího hrobu? Nevím, jak se mi toho podařilo dosáhnout, ale týká se to třeba této osoby: http://cs.billiongraves.com/pages/recor ... r/14046101 a všech dalších u téhož "?" hrobu.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » stř srp 19, 2015 4:48

Tak ten Lučenec tam byl, jen je potřeba editovat jeho název aby se příště líp nalezl:-)

http://billiongraves.com/pages/cemeteri ... ion=browse
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » stř srp 19, 2015 5:03

Peters, náhrobek jsem spojil s jiným. Teď je potřeba osobu po osobě spárovat, protože jsou tam teď ty osoby vícekrát. Aby šla osoba spárovat musí být ve všech případech napsána shodně a musí se shodovat i rok narození nebo úmrtí. Pak stačí kliknout na osobu a nahoře se objeví políčko párovat.
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » pát srp 28, 2015 18:01

Dobrý den, ahoj:-)

Kdyby třeba někdo chtěl doplnit do wikipedie místo posledního odpočinku.

http://billiongraves.com/pages/record/B ... =B%C3%ADbl

František Bíbl
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

PředchozíDalší

Zpět na Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků