Billiongraves

Máte nějaký nápad o kterýse chcete podělit, nebo radu kterou chcete přispět ostatním v jejich genealogickém úsilí? Můžete ji napsat sem.

Re: Billiongraves

Příspěvekod ozana » pon bře 28, 2016 18:28

Mně se seká Samsung Galaxy Mini S5570 (rozpadne se grafika a musí se restartovat). A načtení GPS souřadnic mu trvá věčnost.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Billiongraves

Příspěvekod terminal » stř bře 30, 2016 14:50

Tak jste úplně přesně popsal co se děje i mě. A opravuji, teď jsem se kouk co mám vlastně za telefon a je to také GT-S5570I. Takže kde hledat chybu?
A ještě jedna technická...
Dá se ze stránek Billiongraves nějakým způsobem "vyjet" seznam již zapsaných hrobů (resp. pochovaných) ? Jde o to, když bych šel na nějaký hřbitov, který je již "rozdělaný", abych nedokumentoval hrob, který už zapsaný je. Děkuji
Uživatelský avatar
terminal
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv kvě 13, 2010 21:10
Bydliště: Most

Re: Billiongraves

Příspěvekod Peters » stř bře 30, 2016 14:54

Nevíte někdo, jestli je v té aplikaci nějaká funkce, jak najít hrob podle jména? Že bych zadal jméno a aplikace by mě navigovala k hrobu.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » stř bře 30, 2016 16:19

terminal píše:Tak jste úplně přesně popsal co se děje i mě. A opravuji, teď jsem se kouk co mám vlastně za telefon a je to také GT-S5570I. Takže kde hledat chybu?
A ještě jedna technická...
Dá se ze stránek Billiongraves nějakým způsobem "vyjet" seznam již zapsaných hrobů (resp. pochovaných) ? Jde o to, když bych šel na nějaký hřbitov, který je již "rozdělaný", abych nedokumentoval hrob, který už zapsaný je. Děkuji


Existuje takovyto index pro kazdy hrbitov:

https://billiongraves.com/sitemap/index ... imit=10000

https://billiongraves.com/sitemap/index ... h+Republic
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » stř bře 30, 2016 16:36

Peters píše:Nevíte někdo, jestli je v té aplikaci nějaká funkce, jak najít hrob podle jména? Že bych zadal jméno a aplikace by mě navigovala k hrobu.


Autonavigace k vyhledanemu hrobu funguje v IOS (apple) stisknutim auticka po vyhledani zaznamu v aplikaci BG, u Androidu jsem podobnou funkci nenasel:-)
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod terminal » stř bře 30, 2016 16:49

Existuje takovyto index pro kazdy hrbitov:
https://billiongraves.com/sitemap/index ... imit=10000
https://billiongraves.com/sitemap/index ... h+Republic


Děkuji... přesně to jsem hledal :-)
Uživatelský avatar
terminal
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv kvě 13, 2010 21:10
Bydliště: Most

Re: Billiongraves

Příspěvekod petra28 » stř kvě 25, 2016 8:42

Nevěděl by někdo jak zrušit účet na Billiongraves? Zaregistrovala jsem se, ale nejsou tam žádné pro mě přínosné informace. Možnost zrušení profilu jsem tam nikde nenašla, tak jsem psala administrátorům, ale taky nic.
petra28
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř zář 23, 2015 8:08
Bydliště: Heroltice u Tišnova

Re: Billiongraves

Příspěvekod Newmy » stř kvě 25, 2016 13:15

Taky jsem možnost zrušení účtu v menu nikde nenašel, takže pokud administrátoři budou mlčet nadále, pak už bohužel zbývá jen třetí možnost a to přes právníky.
Newmy
 
Příspěvky: 111
Registrován: stř říj 07, 2015 13:53
Oblast pátrání: Vilémovice, Vortová, Cikháj, Olomučany

Re: Billiongraves

Příspěvekod ozana » stř kvě 25, 2016 14:17

Už vás vidím, jak platíte právníka někde v USA. Co tak zásadního u toho svého účtu máte, že ho musíte smazat?
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Billiongraves

Příspěvekod petra28 » čtv kvě 26, 2016 8:11

A tak to bych zase nehnala do extrémů, Newmy. Já jsem se zaregistrovala a zjistila jsem, že tam nenajdu nic z toho co bych potřebovala, takže jsem hledala tlačítko "smazat profil" a nic takového tam není, o zrušení účtu ani zmínka. Přijde mi to zvláštní a celkem hloupé - každý by měl mít možnost smazat se odněkud, kde nechce být. Na profilu ale nic nemám, kromě mailu tedy, a to myslím, že 10 zpráv denně posílat nebudou.
petra28
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř zář 23, 2015 8:08
Bydliště: Heroltice u Tišnova

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » úte kvě 31, 2016 6:02

Dobrý den, ahoj:-)

Tak jsem po delší době šel fotit a dopadl jsem jako mnozí přede mnou s androidem:

https://cs.billiongraves.com/grave/Fran ... t/19365893

Rozpixelovaný snímek vůbec neodpovídá kvalitě foťáku, s kterým jsem dříve nafotil stovky fotek, které byly ok! Problém tedy musí být v aplikaci pro android. Vyzkoušel jsem tedy i ipad (apple ios) a tam jsou fotky ok!

PS: mrzí mě dvě věci: 1.že tato skutečnost odradí plno potencionálních spolupracovníků tohoto projektu s dobrou myšlenkou a popravdě nejsme v USA kde mají všichni apple 2.že jsem kvůli těmto konkrétním fotkám musel uprosit majitele pozemku kam byl buldozery nahrnut v padesátých letech zrušený hřbitov a on když nějaký náhrobek na zahrádce vykope tak si ho tam vystaví - teď tam budu muset znovu:-)

https://cs.billiongraves.com/cemetery/h ... %BD/199550
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod martin.foto » stř čer 01, 2016 23:11

petra28 píše:Nevěděl by někdo jak zrušit účet na Billiongraves? Zaregistrovala jsem se, ale nejsou tam žádné pro mě přínosné informace. Možnost zrušení profilu jsem tam nikde nenašla, tak jsem psala administrátorům, ale taky nic.


A proc tam nevlozite nejake prinosne informace pro ostatni treba vy? :D
TY Martin
martin.foto
 
Příspěvky: 137
Registrován: pon bře 17, 2014 0:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Praha, Lipník nad Bečvou, Pelhřimov, Blatná, Chotěšice, Mělník, Veltrusy, Chomutov, Nelahozeves, Přívlaka, Horní Bousov, Veltrusy, Kouřim, Žatec, Hluboš, Tábor, Čáslav

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » čtv čer 02, 2016 17:07

czluny píše:Dobrý den, ahoj:-)

Tak jsem po delší době šel fotit a dopadl jsem jako mnozí přede mnou s androidem:

https://cs.billiongraves.com/grave/Fran ... t/19365893

Rozpixelovaný snímek vůbec neodpovídá kvalitě foťáku, s kterým jsem dříve nafotil stovky fotek, které byly ok! Problém tedy musí být v aplikaci pro android. Vyzkoušel jsem tedy i ipad (apple ios) a tam jsou fotky ok!

PS: mrzí mě dvě věci: 1.že tato skutečnost odradí plno potencionálních spolupracovníků tohoto projektu s dobrou myšlenkou a popravdě nejsme v USA kde mají všichni apple 2.že jsem kvůli těmto konkrétním fotkám musel uprosit majitele pozemku kam byl buldozery nahrnut v padesátých letech zrušený hřbitov a on když nějaký náhrobek na zahrádce vykope tak si ho tam vystaví - teď tam budu muset znovu:-)

https://cs.billiongraves.com/cemetery/h ... %BD/199550


Dobrý den, ahoj

dnes jsem si trochu hrál a zjistil jsem, že jsem to měl rozpixelovaný kvůli použití betaverze aplikace:-) Což jsem si původně myslel, ale nevěděl jsem že se musím z programu odhlásit abych mohl nahrát opět původní verzi aplikace.

Přitom jsem ale zjistil, že běžná verze nepoužívá ostření (focus) ale požije poslední známe zaostření z běžného foťáku telefonu. Asi o tom vědí, protože jsem pak v betaverzi našel v nastavení tlačítko pro zapnutí automatického ostření. Na mém telefonu to ale stejně nemělo vliv - dál to neostřilo!
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod czluny » čtv čer 02, 2016 17:12

škoda , že se o tom ví jen rok:-)

http://community.billiongraves.com/4029 ... 4056#c4056
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Billiongraves

Příspěvekod venusev » čtv čer 23, 2016 15:14

Zdravím,

poradil by mi někdo, kdo se v BG vyzná? Jakým způsobem jsem se objevila u zadání místa úmrtí jako "přispěvatel", když zatím vůbec nepřispívám? :-D A ještě ke všemu je to blbost :-D

Děkuji.
Venuše (i v křestním listu)
Uživatelský avatar
venusev
 
Příspěvky: 539
Registrován: čtv lis 26, 2009 21:24
Bydliště: CHOMUTOV
Oblast pátrání: Kladno, Slaný, Mělník
jižní Čechy - Strakonicko

PředchozíDalší

Zpět na Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků