Vyhledávání v názvech obcí ČR

Máte nějaký nápad o kterýse chcete podělit, nebo radu kterou chcete přispět ostatním v jejich genealogickém úsilí? Můžete ji napsat sem.

Re: Vyhledávání v názvech obcí ČR

Příspěvekod lechat » stř led 13, 2021 19:42

Bohuzel je to tak. Dnesni weby jsou vetsinou prizpusobene jen nejnovejsim prohlizecum.
Nejinak je to i u tehle aplikace pro kterou je nutne mit nejaktualnejsi prohlizec. Internet Explorer 11 nestaci, je potreba Edge, Chrome, Firefox atd...
lechat

Příspěvekod zburget » stř led 13, 2021 19:55

lechat píše:…i u tehle aplikace … je nutne mit nejaktualnejsi prohlizec. … Chrome, Firefox atd...
Jenže pozor - Chrome a Firefox, které ještě běží na XP jsou tak staré verze, že spousta stránek se s nimi nebude bavit. Nové verze Chrome a Firefoxe na XP nainstalovat nejdou.
Zbyněk Burget
zburget

Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Příspěvekod karels » stř led 13, 2021 21:05

Děkuji za Vaše reakce. Nijak se tím zabývat nemusíte, Vaše zdůvednění si také uvědomuji. Nakonec už mám i druhý PC s W10, ale nějak se stále nemůžu přimět k tomu, abych vše potřebné přemístil a také si zvykl. Pro Vaši informaci - prohlížím na Firefox ESR 52.9 a Chrome 49. Pro hledání jsem zadával potš, pppp. (Nechal jsem se unést tím, že předchozí verze ještě fungovala a nedbal jsem Vašeho vyjádření, že aplikace byla celá přepracovaná.)
karels

Oblast pátrání: H.Brod, Klatovy, Kroměříž, Náchod, Ostr. Nová Ves, Prostějov, Přerov, Telč, Třebíč, Úpice, Miroslav, Ořechov

Předchozí

Zpět na Nápady