VYŘEŠENO soudní rejstříky

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

VYŘEŠENO soudní rejstříky

Příspěvekod Klara0211 » stř úno 22, 2023 11:29

Zdravím, nemá někdo zkušenost s vyhledáváním v soudních spisech a rejstřících? Zajímalo by mě, v jakém oddíle bych měla hledat otravu 4letého dítěte (asi nehoda) ...


Děkuji, Klára Vymazalová
Naposledy upravil Klara0211 dne pát bře 03, 2023 12:57, celkově upraveno 1
Klara0211
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon lis 05, 2018 21:40
Bydliště: Lednice okr. Břeclav

Re: soudní rejstříky

Příspěvekod Zora » stř úno 22, 2023 12:49

nejvhodnější je hledat v Krameriovi nebo Moravské zemské knihovně. Pokud znáte jméno, příjmení rok alespoň přibližně, případně obec, , v denním tisku by se mohla zpráva objevit.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: soudní rejstříky

Příspěvekod Klara0211 » stř úno 22, 2023 13:18

To jsem zkousela, bohuzel nic. Byla jsem v archivu a zkoušela hledat v soudních spisech... Prosla jsem rejstriky pozůstalosti, prestupky a obecné, ale nic. Doufala jsem, ze nekde najdu alespon neco, co by me dovedlo ke spisu, nebo k cislu spisu, ale to bych musela projit ty rejstriky cele ve vsech kategoriich... Takze spis jestli nekdo nevi, pod jakou kategorii se v soudnich spisech radily sebevrazdy a nehody. Prestupky jsem prosla kvuli rodicum, jestli treba nebyli pokutovani nebo stihani kvuli nepozornosti, ze se jim otravilo dite... Jedna se o rom 1900,takze moc stop zatim nemam. Je zajimave, ze se lete dite otravi kyselinou...
Klara0211
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon lis 05, 2018 21:40
Bydliště: Lednice okr. Břeclav


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků