VYRESENO Genealogická inzerce

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

VYRESENO Genealogická inzerce

Příspěvekod bkoutecky » pon dub 04, 2022 9:48

Dobrý hezký den,

mám dotaz. Není někde na webu, FB .... a pod. něco jako "Genealogické inzerce hledání předků" z doby,
tkzv. živých matrik a seznamů. Např.

Hledám potomky Rudolfa Kouteckého *10.9. 1880 Dolany 37 u Chříče okr. Plzeň.sever, ruský legionář,
v r. 1924 oddán s Annou Klečánkovou *12.7. 1888 ....................... a někam se zatoulali.

Pokud tato možnost není, uměl by někdo zdatný takový web založit, i za cenu poplatku za inzerát ?
Amaterských genealogů je dost a určitě by to mnohým, i mě, pomohlo najít ztracené vzdálenější příbuzné.

Děkuji.
B. Koutecký
Naposledy upravil bkoutecky dne sob kvě 07, 2022 11:54, celkově upraveno 1
bkoutecky
 
Příspěvky: 579
Registrován: úte úno 11, 2014 9:21

Re: Genealogická inzerce

Příspěvekod Zora » pon dub 04, 2022 9:52

http://www.rodclan.cz/?module=notes
Tohle je, zdá se, funkční stále.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29160
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Genealogická inzerce

Příspěvekod bkoutecky » stř dub 06, 2022 16:44

Díky, znám a i tam jsem přihlášen. Je to postupně v čase ne podle abecedy. Kdybych byl zdatnější v IT, udělal bych inzertní web podle písmen abecedy, kde by pak u hledané osoby či jména byl odkaz na podrobnosti. Hledám také na MaHeritage, ale i tam nejsou všechny "nalezené" odkazy podle jmen funkční či přístupné.
Díky za odpověď a přeji krásný den.
AD : zkouším také FB, zadám přijmení Koutecký/á a nabídne se mi cca 50 -60 možností. Zkoušel jsem, ale jen min. má zájem o informace o předcích, nebo informace poskytnout.
bkoutecky
 
Příspěvky: 579
Registrován: úte úno 11, 2014 9:21

Re: Genealogická inzerce

Příspěvekod Zora » stř dub 06, 2022 16:57

....Hledám potomky Rudolfa Kouteckého *10.9. 1880 Dolany 37 u Chříče okr. Plzeň.sever, ruský legionář,
v r. 1924 oddán s Annou Klečánkovou

Ono je to dost složité, děti tohoto páru se narodily po roce 1924 a šup, máme tu GDPR.
Tohle asi žádný web cíleně zveřejňovat nebude....

Jedině snad zkoušet billiongraves- zda se neobjeví nápis na hrobě.... nebo hřbitovy online...
Mezi námi, moje matka je narozená *1924, rozhodně bych o ní nešířila (nikomu nesdělovala) informace, to až po důkladném prověření...
Podobně si nechávám jen a jen pro sebe informace, které dostanu v rámci vyhledání rodokmenu o předcích , kteří jsou narozeni v ochranné lhůtě 100 let.
Nikdy nic nikomu třetímu, ani rodině. To si mohou sdělit mezi sebou...
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29160
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků