Stará manipulace

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Stará manipulace

Příspěvekod Hotka » čtv dub 17, 2008 9:36

Chystám se prvně do Prahy do archívu na Starou manipulaci. Můžete mi prosím někdo poradit, kdo tam jezdíte, jak to tam chodí? Musím si ji předem objednat, je tam nějaká čekací lhůta? A jak je to s obsazením míst? Mám to 100km a nerada bych tam přijela a bylo plno. Nebo se musím objednat? Předem děkuji za rady.
Hotka
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř bře 07, 2007 10:40
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod artepa » ned dub 20, 2008 17:24

Vypadá to, že by to mělo být v NA na Milady Horákové. Když jsem si půjčovala Stabilní katastr, tak jsem si to musela objednat několik dní předem, snad 3. Doporučuju si tam zavolat a domluvit se, když budete vědět co chcete a případně znát i čísla, tak by to mohlo jít třeba i přes net. Po telefonu mi poradili. Zkuste se podívat tady http://www.nacr.cz/C-fondy/pruv.aspx
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Příspěvekod Galadwen » pon dub 21, 2008 19:49

Na starou manipulaci jsem chodila před pár lety kvůli diplomce, a potvrzuju, že se nedá počítat s přinesením materiálu na počkání, nejkratší lhůta byla objednání ráno, dodání materiálu po obědě, ovšem jen pokud člověk narazil na ochotnou službu (častěji připraveno do 2. nebo 3. dne). Mimopražským vycházeli pokud vím trochu víc vstříc. K fondu je dost rozsáhlý inventář se slušnými rejstříky, pokud už ale máte tip na konkrétní inventární čísla nebo kartony, doporučuju domluvit se předem. Inventář je ve studovně volně dostupný v takové černé skříni v místnosti služby. S místy na Horákové problém většinou nebyl, tedy poté, co rozšířili studovnu.
Galadwen
 
Příspěvky: 286
Registrován: úte dub 01, 2008 10:45

Příspěvekod Hotka » čtv dub 24, 2008 7:27

Díky za informace. V Soupisu západočeských urbářů jsou č.kartonů, tak snad ještě platí, tak si to zkusím objednat e-mailem nebo telefonem.
Hotka
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř bře 07, 2007 10:40
Bydliště: Plzeň


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků