VYŘEŠENO Index vs Kniha Oddaných

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

VYŘEŠENO Index vs Kniha Oddaných

Příspěvekod eliska » ned kvě 24, 2020 17:49

Dobrý den,

Mám otázku, zdali by jste věděli jestli by se dal dohledat záznam z indexu který ale není nikde v knize uveden. Konkrétně mě zajímá z této knihy http://actapublica.eu/matriky/brno/proh ... ?strana=39 ,je zde uveden rok 1874 Lankaš Josef Olešná strana 71 ale bohužel jsem nikde nedohledala knihu oddaných která by tento záznam obsahovala. Myslíte že je možné aby se tato kniha ještě dohledala?

Děkuji Jandová
Naposledy upravil eliska dne stř kvě 27, 2020 18:01, celkově upraveno 1
eliska
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte bře 10, 2020 7:43

Re: Index vs Kniha Oddaných

Příspěvekod Zora » ned kvě 24, 2020 18:05

musíte hledat knihu zemřelých, tato stránka indexu je nadepsána Todtenferister. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29118
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Index vs Kniha Oddaných

Příspěvekod eliska » ned kvě 24, 2020 18:13

aha děkuji už jsem ho našla
eliska
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte bře 10, 2020 7:43

Re: Index vs Kniha Oddaných

Příspěvekod Zora » ned kvě 24, 2020 20:31

ano, pamatuju si, že Lankaš byl rod muže, který sice nebyl otcem Vaší předkyně, i tak je to záslužné, dohledávat si jeho, vlastně ale cizí rodokmen.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29118
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: VYŘEŠENO Index vs Kniha Oddaných

Příspěvekod eliska » stř kvě 27, 2020 18:04

Sice nebyl můj pokrevní předek ale když ho prohlásil za svého tak to beru tak že předek byl :-)
eliska
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte bře 10, 2020 7:43


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků