Problém s Family Tree Builder

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Problém s Family Tree Builder

Příspěvekod honza.v » čtv kvě 07, 2020 14:50

Dobrý den, mám takový problém, z ničeho nic mi na tomto programu zmizela povolaní, místa narození, smrti, svateb, čísla domů u mých všech předků. Zůstaly jen datumy, roky . Na stránce Myheritage na mém účtu, když kliknu na profil toho jednoho předka, tak se u něj zobrazí ta čísla doma atd.., ale na tom programu family tree builder ne.. Zkoušel jsem všechno, díval se na internet, jestli s tím nemá ještě někdo problém, ale nikde nic nemůžu najít, zkoušel jsem nainstalovat znovu a hodně věcí jsem tam vyzkoušel. Nic nepomohlo. Takže kdybyste prosím cokoliv věděli, čím to třeba mohlo být, nebo co ještě vyzkoušet, budu za to moc rád. Děkuju moc.

dobrý den, předpokládám, že vyřešeno nemáte, i když jste to napsal do předmětu. Máme tady v tom nějaký zmatek. Odvážím se Vám slovo VYŘEŠENO z předmětu smáznout. Pokud jsem to pochopila nesprávně, dejte vědět, napravím. Z.
honza.v
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 27, 2020 13:44

Re: Problém s Family Tree Builder

Příspěvekod zburget » pát kvě 08, 2020 15:10

Pokud máte na webu vše, co ve FTB - tedy máte placenou verzi nebo bezplatnou a osob míň, než 250, tak bych postupoval tak, že bych FTB kompleně smazal, včetně datového adresáře (na Windows bývá v Dokumentech a jmenuje se MyHeritage) a potom teprve znovu nainstaloval. Následně pak znovu sesynchronizujete PC s webem a tím se vám tam stáhnou čistá nová kompletní data.

Jestli ale na webu všechno nemáte, pak by pomohla asi jen záloha.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12588
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků