My Heritage - dotaz

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

My Heritage - dotaz

Příspěvekod laca » čtv črc 11, 2019 16:42

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost. Já sama osobně mám předplacené služby My Heritage, kde vytvářím strom naší rodiny.
V současnosti jsem ale vytvořila rodokmen a i strom v tomto programu jedné známé. Chtěla bych jí (myslela jsem, že to jde) odeslat uložený rodokmen aniž by měla přístup na moje rodiny. Ona sama se již zaregistrovala na My Heritage a čeká, až jí pošlu nalezená data, aby mohl dopisovat data. Můžete mi poradit jak na to? zkoušela jsem odeslat uložený soubor, ale automaticky se to chce přihlásit na moje stránky. Nemáte prosím, někdo zkušenost? Děkuji za odpověď a případné zkušenosti.
laca
 
Příspěvky: 543
Registrován: stř lis 13, 2013 20:28

Re: My Heritage - dotaz

Příspěvekod Viola » čtv črc 11, 2019 19:01

Já s tím tedy zkušenosti nemám, v MyHeritage rodokmen nedělám (dělám v off-line verzi Family Tree Builder), ale udělala bych z toho jejího stromu GedCom, ten jí poslala, ona se přihlásí na svoji registraci a ten GedCom si tam nahraje jako svůj rodokmen.

Pokud jste to už takto zkoušely a to vaše "zkoušela jsem odeslat uložený soubor,ale automaticky se to chce přihlásit na moje stránky" znamená tento postup, tak se omlouvám.
Viola
Uživatelský avatar
Viola
 
Příspěvky: 639
Registrován: úte srp 26, 2014 11:08
Bydliště: Olomouc
Oblast pátrání: Jižní Čechy > Marčovice, Milíkovice; Plzeň; Jižní Morava > Čechy pod Kosířem; Severní Čechy > Železný Brod

Re: My Heritage - dotaz

Příspěvekod Rebeca » čtv črc 11, 2019 19:49

zkuste rodokmen neukládat, ale exportovat data....to by mohlo vyjít
Rebeca
 
Příspěvky: 549
Registrován: pát lis 04, 2016 17:43
Oblast pátrání: Příbram a okolí, Most a okolí, Cheznovice a okolí, Praha západ, panství Worlické :-D

Re: My Heritage - dotaz

Příspěvekod laca » pát črc 12, 2019 12:33

Dobrý den,
děkuji moc, podařilo se !!!!
laca
 
Příspěvky: 543
Registrován: stř lis 13, 2013 20:28


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 13 návštevníků