Hurdome de la Fossa

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Hurdome de la Fossa

Příspěvekod evahor » úte kvě 07, 2019 20:45

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit, zda někdo něco nevíte o potomcích Servatia Hurdome de la Fossa, který byl gubernátorem Vodňan v 17. století. Měl se ve Vodňanech dvakrát oženit a jeho potomci žili ve Vodňanech a okolí.

Mnohokrát děkuji
Eva
evahor
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned dub 28, 2019 9:59

Re: Hurdome de la Fossa

Příspěvekod Zora » úte kvě 07, 2019 21:34

https://www.myheritage.cz/search-record ... in=profile

Zbytek je třeba dohledat na myheritage.
Na netu je i spousta článků. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29135
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Hurdome de la Fossa

Příspěvekod evahor » úte kvě 07, 2019 21:54

Děkuji. Články jsem pročetla a my heritage jsem také prošla - našla jsem tam jednoho syna, který by měl pocházet ze sňatku s Dorotheou ze Sternecku. Po smrti manželky založil Hurdome de la Fossa založil druhou rodinu s novou ženou. Bohužel data na my heritage se mi zatím nepodařilo ověřit, čerpala jsem jen z toho, co bylo v matrikách online.
Proto jsem zkusila někoho oslovit zde, kdo se zabývá stejnou rodinou.
Děkuji
Eva
evahor
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned dub 28, 2019 9:59

Re: Hurdome de la Fossa

Příspěvekod Zora » úte kvě 07, 2019 21:59

Zdá se mně, že je nejjednodušší oslovit autora rodokmenu.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29135
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Hurdome de la Fossa

Příspěvekod evahor » úte kvě 07, 2019 22:05

To jsem udělala:-), ale zůstalo to bez odpovědi. Sice je tam shoda s asi 7 rodokmeny, bohužel u těch ostatních je vidět, že pouze kopírují (i s chybami).
Děkuji
evahor
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned dub 28, 2019 9:59

Re: Hurdome de la Fossa

Příspěvekod Zora » úte kvě 07, 2019 22:09

Možná tedy bylo vhodnější, hned na začátek uvést, kde jste pátrala a co už jste zjistila, ušetřila byste čas druhým. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29135
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků