VYŘEŠENO, Tisk rodokmenu - rozrod 11 generací

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

VYŘEŠENO, Tisk rodokmenu - rozrod 11 generací

Příspěvekod anezka » pon kvě 06, 2019 8:45

Dobrý den. Já vím, že se budete zlobit, že tady to téma už bylo a já si fakt přečetla hodně z těch minulých diskuzí, ale nějak mě to neuspokojilo:-( Tak se prostě ptám:-), potřebovala bych nějak kloudně, jako dárkově, zpracovat 11 generací na obě strany. Jde o rozrod, tedy děda od něj nahoru 9 generací a dolu 2. Jenže, nedaří se mi na netu najít žádnou vhodnou šablonu, najdu nejvíc 8 - 9 generací. Koukla jsem sem: http://www.repliky-history.cz/296-rodokmen-strom.html i zde: https://www.cyndislist.com/free-stuff/p ... and-forms/ a nic nevyberu. Pracuju v myheritage, to vypadá blbě a obrovsky, když to je jako celek. Zvlášť to dědovi nechci dávat, jako otcovu a matčinu generaci...Přeci to musí jít nějak vtěsnat, třeba i na A1, aby v pozadí byl strom a kolem ten rodokmen...kdybych byla počítačově šikovnější, tak bych to snad začala nějak zpracovávat, ale to já nejsem. To by mi trvalo roky. Netušíte někdo jak to udělat? Přeci nevytisknu jen 7 generací, když už jsem jich našla o dvě víc:-((((( Děkuji za odpověď a omlouvám se. Anežka
Naposledy upravil anezka dne pon črc 08, 2019 20:51, celkově upraveno 1
anezka
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř zář 20, 2017 15:25

Re: Tisk rodokmenu - rozrod 11 generací

Příspěvekod zburget » stř kvě 08, 2019 17:13

Předpokládám, že tady nešlo o šablonu v MH - asi by neměl být problém data přesypat přes GEDCOM do čehokoli jiného, co umí hezky tisknout.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12579
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: Tisk rodokmenu - rozrod 11 generací

Příspěvekod Zora » stř kvě 08, 2019 17:34

Anežko, tím, že jeden dotaz smažete a nahradíte ho stejným, asi moc nových informací nezjistíte... Navíc - budou se Vám zase opakovat odpovědi, o kterých už víte a které budete znovu odmítat.
Z.

Tady vysvětlivka, co je rozrod.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rozrod
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29116
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Tisk rodokmenu - rozrod 11 generací

Příspěvekod amutnet » stř kvě 08, 2019 21:27

Já naposledy tiskl výstup z Ancestry - na plotru - 42cm x 2m
Obrázek

když jsem zkusil synovo rodokmen, tak to vyšlo 42cm x 410cm - zatím
amutnet
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř led 30, 2019 13:59
Oblast pátrání: Bílá Hůrka - Dřítěň, Litoradlice, Temelínec, Zahájí; Vílov;Vyskytná;

Re: Tisk rodokmenu - rozrod 11 generací

Příspěvekod Dagmar8 » sob kvě 11, 2019 16:37

a něco takového by se vám nelíbilo? - podklad si můžete určit sama a můžete se rozhodout i pro jiné varianty zobrazení
stačí k tomu GED soubor a stáhnout si probram Ahnblatt / je v češtině/
Obrázek

Nechala jsem si to natisknout zhruba na A3, řídila jsem se rámem, který jsem měla
i na stěně je to krásně čitelné
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: Tisk rodokmenu - rozrod 11 generací

Příspěvekod anezka » pon črc 08, 2019 20:45

Moc všem děkuji za typy. Vyzkouším to. Jedna paní se mi už ozvala, že by to nějak uměla, tak taky šance.:.) Děkuji. Anežka
anezka
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř zář 20, 2017 15:25


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků