Vyřešeno! MyHeritage - nelze exportovat do GEDCOMu...

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Vyřešeno! MyHeritage - nelze exportovat do GEDCOMu...

Příspěvekod vonBergau » ned bře 10, 2019 19:59

Zdravím vespolek,
měl bych dotaz na nefunkční export do GEDCOMu. Na MyHeritage-webu, když zadám export stromu do souboru GEDCOM, kliknu na začít export, tak se nahoře objeví hláška "Probíhá vytváření souboru, může to trvat několik minut....". Ale bohužel nic se (ani za hodně dlouho) ke stažení nevytvoří, ani nepřijde na e-mail odkaz ke stažení (kontrolován i příp. spam). Mám neplac. verzi a cca. 230 osob (+pár fotek). K tvorbě rodokmenu používám jen tu web. verzi, program v PC ne. Nefunguje mi ani odkaz "Stáhnout originální GEDCOM" - po kliknutí se neděje vůbec nic. Když jsem začínal, importoval jsem svůj soubor GEDCOM a ten jsem dále na webu doplňoval (PC-win10, prohl. Chrome). Nějak se mi nedaří tomu přijít na kloub, snad to stažení není omezeno zaplacením....
Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky.
Naposledy upravil vonBergau dne pon bře 11, 2019 17:44, celkově upraveno 1
...mores secundum tempus...
Uživatelský avatar
vonBergau
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte kvě 01, 2018 6:43
Bydliště: Chomutov
Oblast pátrání: Chlumec (UL), Varvažov (UL), Žandov (UL), Hostomice, Světec, Bělá nad Radbuzou, Vrskmaň (Jirkov), Veľká Čierna, Domaniža, Rajec

Re: MyHeritage - nelze exportovat do GEDCOMu...

Příspěvekod zburget » pon bře 11, 2019 0:34

S tímhle konkrétně zkušenost nemám, ale pokud něco "záhadně" nefunguje na webu, je moje první rada - zkuste to v jiném prohlížeči - IE, FF
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12587
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: MyHeritage - nelze exportovat do GEDCOMu...

Příspěvekod vonBergau » pon bře 11, 2019 10:58

Díky za radu...zkusil jsem tedy ještě Firefox, Microsoft Edge a z mobilu (Android 7, Chrome), ale je to bohužel stejné. S tímhle asi nehnu. Napíšu na podporu, jestli se mi třeba někdo ozve a pokud se mi to nějak podaří vyřešit, písnu to pak sem, kdyby měl někdo stejný problém.
...mores secundum tempus...
Uživatelský avatar
vonBergau
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte kvě 01, 2018 6:43
Bydliště: Chomutov
Oblast pátrání: Chlumec (UL), Varvažov (UL), Žandov (UL), Hostomice, Světec, Bělá nad Radbuzou, Vrskmaň (Jirkov), Veľká Čierna, Domaniža, Rajec

Re: MyHeritage - nelze exportovat do GEDCOMu...

Příspěvekod Jan » pon bře 11, 2019 11:11

Tady máte návod: https://goo.gl/m93Un2
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

Re: MyHeritage - nelze exportovat do GEDCOMu...

Příspěvekod vonBergau » pon bře 11, 2019 16:14

..taktéž děkuji za snahu mi pomoct - ano, tohle je návod - postup jak stáhnout soubor GEDCOM, ale právě takhle mi to nejde. Skončím u toho, že kliknu na "začít export", následuje hláška, že probíhá vytváření souboru....a že bude zaslán e-mail s odkazem na stažení. Bohužel nedorazí - ani za hodinu. A s cca. 230 lidmi to zase tak obří soubor nebude, aby to tak dlouho trvalo. Svůj e-mail mám v účtu zadaný správně (i jsem ho zkusil vyměnit za jiný), zkontrolováno i jestli to nespadlo do spamu.
Já myslím, že tohle bude nějaká "technická" :) ....
...mores secundum tempus...
Uživatelský avatar
vonBergau
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte kvě 01, 2018 6:43
Bydliště: Chomutov
Oblast pátrání: Chlumec (UL), Varvažov (UL), Žandov (UL), Hostomice, Světec, Bělá nad Radbuzou, Vrskmaň (Jirkov), Veľká Čierna, Domaniža, Rajec

Re: MyHeritage - nelze exportovat do GEDCOMu...

Příspěvekod Jan » pon bře 11, 2019 17:11

Zkuste nainstalovat program MH na PC, připojte se k účtu a exportujte programem na PC GED.
Snad to půjde tímto způsobem.
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

Re: MyHeritage - nelze exportovat do GEDCOMu...

Příspěvekod vonBergau » pon bře 11, 2019 17:31

...super děkuji, pomohlo :D ....říkal jsem si, že to není možné, aby to nešlo přes FTB (už jsem to taky zkoušel), ale nešlo mi ani to. Nezkusil jsem totiž funkci "obnovit projekt", pak se to zeptá, jestli z PC, nebo z webu. No a pak už dobrý. No, byla to taková docela divočina, člověk hledá vše možné...ale nakonec dobrý. Proč mi to nejde stáhnout přímo....těžko říct.
Ještě jednou díky za radu a popostrčení... :wink:
...mores secundum tempus...
Uživatelský avatar
vonBergau
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte kvě 01, 2018 6:43
Bydliště: Chomutov
Oblast pátrání: Chlumec (UL), Varvažov (UL), Žandov (UL), Hostomice, Světec, Bělá nad Radbuzou, Vrskmaň (Jirkov), Veľká Čierna, Domaniža, Rajec


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 13 návštevníků