VYŘEŠENO!!!Fotografie z pozůstalosti

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Re: Fotografie z pozůstalosti

Příspěvekod Kiara » ned pro 02, 2018 23:14

Děkuji za odpověď. Jelikož je už pozdě večer, budu se tomuto tématu více věnovat zítra...
Kiara
 
Příspěvky: 305
Registrován: čtv srp 10, 2017 20:35
Oblast pátrání: Norek (Kladno, Pelhřimov...) Stulík (okres Kladno) Pálka (Halenkovice u Zlína) Křivanec (okres Strakonice) Smrkovský (okres Kutná Hora) Jičínský (Bukovka u Pardubic) Brandejs (okres Strakonice, Písek) Laštovička (Věžnice, Puklice, Nížkov, Vilémov)

Re: VYŘEŠENO!!!Fotografie z pozůstalosti

Příspěvekod Kiara » stř pro 12, 2018 21:56

Ještě jednou - a naposledy - se vracím k tomuto tématu. Podařilo se mi vypátrat fotografie členů užší rodiny - babičky, dědečka a dědečkovy druhé manželky. Bohužel, nikdo z nich podobou neodpovídá novomanželům na úvodní fotografii, takže na této fotografii jsou pravděpodobně pro mě naprosto cizí lidé. Maminka už mi bohužel k tomuto snímku nic neřekne :( takže celou záležitost tímto odkládám a uzavírám ...
Kiara
 
Příspěvky: 305
Registrován: čtv srp 10, 2017 20:35
Oblast pátrání: Norek (Kladno, Pelhřimov...) Stulík (okres Kladno) Pálka (Halenkovice u Zlína) Křivanec (okres Strakonice) Smrkovský (okres Kutná Hora) Jičínský (Bukovka u Pardubic) Brandejs (okres Strakonice, Písek) Laštovička (Věžnice, Puklice, Nížkov, Vilémov)

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků