Nesezdaný pár 1825

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Re: Nesezdaný pár 1825

Příspěvekod Zora » úte říj 30, 2018 9:32

Renee píše:Mám v rodokmenu dvojici ,která spolu spolu měla minimálně 3 nemanželské děti v rozmezí cca 10 let (1825 - 1835). Otec se k nim vždy při narození v matrice osobně před svědky přihlásil. Jejich matka byla v pozdějších letech evidována na stejném čísle popisném jako ten muž a jejich děti a později dokonce uváděna jako manželka, přičemž záznam o sňatku jsem přes veškerou snahu nedohledala ani v okolních farnostech... Připadá mi to dost nezvyklé... Z jakého důvodu se nevzali? Oba ze stejné vesnice, z manželského lože, katolíci, z rodin chalupníků.. nevidím problém... setkali jste se s něčím podobným? Děkuji.


Já se omlouvám, ale u přes Vaši snahu přiložit záznamy, já je se svýma očima nepřečtu. Takže se odpovědi nevyhýbám, ale nemůžu se vyjádřit. :oops:
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28990
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Boza, Google Adsense [Bot], zdespi a 15 návštevníků