Kladno census (sčítání lidu)

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Kladno census (sčítání lidu)

Příspěvekod MattH » pon zář 24, 2018 17:47

Hello,
I am trying to find the census records for the Kladno district. I am specifically researching the town of Stehelčeves. I have looked at this website, which states that the people who run the website haven't processed the district as of yet (http://www.myczechroots.com/search-tool ... ailability).
I have looked on the State Regional Archives of Prague site (http://ebadatelna.soapraha.cz/pages/IndexPage?36) for church records from around 1890-1900 and they don't have any anything digitized, unfortunately. However, would the census records be on this site?
Any help will be appreciated!
-----
Ahoj,
Snažím se najít záznamy o sčítání lidu v okrese Kladno. Specificky zkoumám město Stehelčeves. Podíval jsem se na tuto webovou stránku, která uvádí, že lidé, kteří provozují tuto webovou stránku, dosud neupravovali okres (http://www.myczechroots.com/search-tool ... ailability).
Podíval jsem se na stránkách Státního krajského archivu (http://ebadatelna.soapraha.cz/pages/IndexPage?36) pro církevní záznamy kolem roku 1890-1900 a nemají bohužel nic digitizovaného. Byly by však záznamy o sčítání lidu na tomto webu?
Jakákoliv pomoc bude oceněna!
MattH
 
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 30, 2018 17:31

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník