VYŘEŠENO: Sekce: Čtení starých materiálů ???

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

VYŘEŠENO: Sekce: Čtení starých materiálů ???

Příspěvekod Kikinulka » stř srp 29, 2018 13:29

Dobrý den, jsem "začátečník" co se týče čtení starých materiálů a hodila by se mi pomoc někoho zkušenějšího, kdo by mě zkontroloval, opravil a případně doplnil mé mezery. Vím, že je tu vyhrazená sekce pro tyto účely. Po přečtení pravidel pro vkládání příspěvků do této sekce, jsem zjistila že bych vložila třeba i pět příspěvků.
A konečně se dostávám k dotazu: Je to korektní?
Nebyl byl by jiný způsob řešení? Třeba v podobě "konzultanta - učitele"? Nebo dalo by se někde vytvořit samostatné vlákno kde bych řešila svůj rodokmen? Nerada bych totiž nějaké vlákno spamovala svoji neschopností a především nejistotou, zda sem záznam správně přečetla. A tak jsi jdu nejdříve pro radu, jak postupovat.
Naposledy upravil Kikinulka dne stř srp 29, 2018 13:44, celkově upraveno 1
Kikinulka
 
Příspěvky: 120
Registrován: ned srp 12, 2018 7:26
Oblast pátrání: okres Znojmo (Trstěnice, Višňové, Medlice, Běhařovice, Skalice, Vítonice, Prosiměřice)
Pianowice , okres Sambor, Polsko (dnes Ukrajina)

Re: Sekce: Čtení starých materiálů ???

Příspěvekod Zora » stř srp 29, 2018 13:34

Klidně vkládejte (samostatně) třeba deset příspěvků. Pokud dodržíte pravidla sekce pro čtení, není absolutně žádný problém.
Mějte na mysli, že ne vždycky všichni chodí pravidelně na fórum, takže více očí více vidí, a každý umíme něco, já třeba místo čtení hádám, neb na to nevidím,občas ale můžu poradit v genealogických souvislostech. Jenže - na to většinou musí Váš zápis být už přečtený :-)))

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Sekce: Čtení starých materiálů ???

Příspěvekod Kikinulka » stř srp 29, 2018 13:43

Mockrát Vám děkuji za odpověď :-)
Kikinulka
 
Příspěvky: 120
Registrován: ned srp 12, 2018 7:26
Oblast pátrání: okres Znojmo (Trstěnice, Višňové, Medlice, Běhařovice, Skalice, Vítonice, Prosiměřice)
Pianowice , okres Sambor, Polsko (dnes Ukrajina)


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků