Placené Ancestry.com

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Placené Ancestry.com

Příspěvekod Jezevec » pát čer 29, 2018 8:01

Dobrý den,
procházím Ancestry.com a zjistil jsem tam hromadu věcí, které by mě zajímaly (konkrétně Romania, Vital records from selected Regions 1607-1914). Chtěl bych si zaplatit měsíční přístup ale odrazuje mě ta další automatická platba. Dá se to nějak zarazit? Ten měsíc (možná měsíc a půl jestli tomu dobře rozumím) by měl na vytěžení bohatě stačit.
Děkuji.
Uživatelský avatar
Jezevec
 
Příspěvky: 259
Registrován: pon srp 15, 2016 10:07
Oblast pátrání: Poděbrady, Němčice u Kolína, Kokava nad Rimavicou,

Re: Placené Ancestry.com

Příspěvekod vixiv » sob čer 30, 2018 11:16

ma nekdo zkusenosti jak funguje 14denni free pristup? zejmena zda tam chteji nejake udaje k platebni karte? mne by 14dni stacilo a po uplynuti nechci, aby mi to automaticky neco strhlo.
diky za odpoved vixiv
vixiv
 
Příspěvky: 218
Registrován: ned zář 03, 2017 12:25

Re: Placené Ancestry.com

Příspěvekod Koshik » ned srp 12, 2018 18:46

Taky by mě zajímalo, jak registrace na těchto stránkách funguje. pokud má někdo zkušenosti, podělte se o ně prosím. díky.
Koshik
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv kvě 31, 2018 10:39

Re: Placené Ancestry.com

Příspěvekod Gringo » pon srp 13, 2018 6:51

Automaticka platba jde samozrejmne zrusit, pote co zaplatite tak odeberte udaje o sve karte. Kdo je paranoidni, necht si pocka az mu bude karta koncit, mesic pred koncem at zaplati a z prosle karty uz dalsi platba neodejde ani kdyby cert na koze rajtoval ;-)
TY Gringo
Gringo
 
Příspěvky: 555
Registrován: pát pro 27, 2013 12:48
Bydliště: Trojanovice
Oblast pátrání: Trojanovice, Frenstat p. R., Prostredni Becva, Kozlovice, Kuncice p. O., Bordovice, Ticha, Celadna, Frydlant n.O.
Dombrova (Doubrava na Karvinsku), Lazy

Re: Placené Ancestry.com

Příspěvekod Zora » pon srp 13, 2018 7:20

Gringo píše:Automaticka platba jde samozrejmne zrusit, pote co zaplatite tak odeberte udaje o sve karte. Kdo je paranoidni, necht si pocka az mu bude karta koncit, mesic pred koncem at zaplati a z prosle karty uz dalsi platba neodejde ani kdyby cert na koze rajtoval ;-)

Ono jde spíš o to, jak využít 14 dnů zdarma, aniž by to ohrozilo "kartu".
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Placené Ancestry.com

Příspěvekod Jezevec » pon srp 13, 2018 8:33

Tak, když jsem tohle vlákno založil, pokusím se ho i dokončit.
1.7. jsem vyplnil požadované údaje na Ancestry - včetně údajů o mé kartě (bez nich to neprojde). Obratem jsem získal 14dní free přístup s tím, že po uplynutí této doby si Ancestry shrábne požadovaných 34,99USD z mého účtu.
15.7. platba proběhla (820,79CZK).
Na mém Ancestry profilu je ovšem u Billing Cycle: Monthly :( Odebrat nebo jakkoliv změnit to NEJDE. Jediná možnost Cancel subscription, ktorou jsem si nechal až na konec.
Ještě musím zazálohovat nalezené dokumenty (už k nim nebudu mít přístup) a pak to ukončím. Zítra napíšu jak to dopadlo.
Uživatelský avatar
Jezevec
 
Příspěvky: 259
Registrován: pon srp 15, 2016 10:07
Oblast pátrání: Poděbrady, Němčice u Kolína, Kokava nad Rimavicou,

Re: Placené Ancestry.com

Příspěvekod Jezevec » stř srp 15, 2018 7:38

Ukončení placeného přístupu.
Proklikal jsem 3-4 formuláře (proč končím, jestli chci někdy pokračovat a o co přicházím) a je to...
Na konci se objevila zajímavá hláška Refund Amount $0.00 - pokud bych to ukončil dříve - třeba před uplynutím 14 dnů free nebo v polovině placeného přístupu - dostal bych asi nějaký ten dolar zpět. To vyzkouším příště.
Členství na Ancestry mě zůstalo nezměněno i rodokmeny, které jsem tam na zkoušku nahrál.
Uživatelský avatar
Jezevec
 
Příspěvky: 259
Registrován: pon srp 15, 2016 10:07
Oblast pátrání: Poděbrady, Němčice u Kolína, Kokava nad Rimavicou,


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků