GedMatch

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

GedMatch

Příspěvekod salus » pát dub 06, 2018 12:08

Jaké máte zkušenosti s tímto webem? https://www.gedmatch.info/
Uživatelský avatar
salus
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob bře 23, 2013 15:23
Bydliště: Chrudimsko
Oblast pátrání: Pardubicko (Choteč, Rokytno, Sezemice, Lány u Dašic, Chvojenec, Vysoké Chvojno...) Chrudimsko (Chrudim, Presy, Slatiňany, Trpišov...), Kolín a okolí, Benešovice u Přelouče, Havlíčkův (Německý) Brod a okolí, Benátky nad Jizerou.

Re: GedMatch

Příspěvekod Dagmar8 » pát dub 06, 2018 19:17

já jen dobré :D
ty Dáša
Uživatelský avatar
Dagmar8
 
Příspěvky: 1108
Registrován: pát pro 13, 2013 14:37
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Slavkov u Brna, Vyškov, Humpolec, Jiřice a okolí, Hradec Králové, Praha, Pardubice, Rokytno,

Re: GedMatch

Příspěvekod Zora » pát dub 06, 2018 19:51

Výborná práce kolegy Layosh1, mohu jen a jen doporučit. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: GedMatch

Příspěvekod Peters » čtv kvě 17, 2018 9:40

Já jsem tam nic užitečného nenašel a asi po roce jsem zase svoje data smazal.
Peters
 
Příspěvky: 445
Registrován: ned lis 29, 2009 22:39

Re: GedMatch

Příspěvekod Zora » čtv kvě 17, 2018 9:45

Peters píše:Já jsem tam nic užitečného nenašel a asi po roce jsem zase svoje data smazal.

Je to vynikající pro osoby - předky z oblasti Jižní Moravy. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: GedMatch

Příspěvekod salus » čtv kvě 17, 2018 10:21

Já tam mám nějaké oboustranné shody, ale taky problém.
Protože pokaždé když aktualizuji svůj GED soubor a i když se u osob, u kterých se již dříve našla oboustranně potvrzená shoda vůbec nic nezměnilo, tak se všechny shody zruší a musí se znovu potvrzovat. Prozatím tedy mám asi 5 shod takže by až zas tolik nevadilo, ale spíše mě vadí, že shodu musí opakovaně potvrdit i druhá strana, která taky může ztratit trpělivost. Aktualizaci GED souboru provádím proto, že přidávám nové osoby, což je asi celkem logické že?
Komunikoval jsem vícekrát na toto téma i se správcem webu, ale prozatím to ještě nefunguje úplně dobře. Jinak by to zcela určitě nebyl špatný web.
Uživatelský avatar
salus
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob bře 23, 2013 15:23
Bydliště: Chrudimsko
Oblast pátrání: Pardubicko (Choteč, Rokytno, Sezemice, Lány u Dašic, Chvojenec, Vysoké Chvojno...) Chrudimsko (Chrudim, Presy, Slatiňany, Trpišov...), Kolín a okolí, Benešovice u Přelouče, Havlíčkův (Německý) Brod a okolí, Benátky nad Jizerou.


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Miasma a 13 návštevníků