VYŘEŠENO: Dotaz - stahování matrik

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

VYŘEŠENO: Dotaz - stahování matrik

Příspěvekod salus » pon bře 26, 2018 12:04

Chtěl bych se zeptat zkušenějších členů, jestli lze nějakým způsobem stáhnout do svého PC vybrané matriky ze SOA Praha. Ze SOA Zámrsk, který mám jako prioritní ve svém pátrání toto není problém. Dostávám se ale i do působnosti SOA, např Praha. Odtud to běžným způsobem asi nejde. Teď mimo sezónu, kdy se zdržuji převážně doma to není problém, ale jakmile se dočasně přemístíme na "letní sídlo", kde není přístup k netu, by se mě hodilo mít matriky stažené. Myslím, že by na to nějaký "fígl" mohl existovat, ale jak to udělat to netuším. :(
Naposledy upravil salus dne úte bře 27, 2018 5:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
salus
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob bře 23, 2013 15:23
Bydliště: Chrudimsko
Oblast pátrání: Pardubicko (Choteč, Rokytno, Sezemice, Lány u Dašic, Chvojenec, Vysoké Chvojno...) Chrudimsko (Chrudim, Presy, Slatiňany, Trpišov...), Kolín a okolí, Benešovice u Přelouče, Havlíčkův (Německý) Brod a okolí, Benátky nad Jizerou.

Re: Dotaz - stahování matrik

Příspěvekod Karla55 » pon bře 26, 2018 12:28

Musíte být zaregistrovaný. V "popisu knihy" je pak tlačítko "stáhnout jako pdf" vlevo dole.
Karla55
 
Příspěvky: 1081
Registrován: pát srp 08, 2014 1:10
Oblast pátrání: Lysá n. Labem a okolí, Novojičínsko, Východní Čechy, Budišov n. Budišovkou a okolí

VYŘEŠENO: Dotaz - stahování matrik

Příspěvekod salus » pon bře 26, 2018 14:43

BINGO děkuji za radu, nějak mne nenapadlo, že bych musel být registrován. Ještě jednou moc děkuji. :oops: :D
Uživatelský avatar
salus
 
Příspěvky: 176
Registrován: sob bře 23, 2013 15:23
Bydliště: Chrudimsko
Oblast pátrání: Pardubicko (Choteč, Rokytno, Sezemice, Lány u Dašic, Chvojenec, Vysoké Chvojno...) Chrudimsko (Chrudim, Presy, Slatiňany, Trpišov...), Kolín a okolí, Benešovice u Přelouče, Havlíčkův (Německý) Brod a okolí, Benátky nad Jizerou.


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků