Německý genealog-kolega hledá POHLy v Lounech

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Německý genealog-kolega hledá POHLy v Lounech

Příspěvekod Countonme » stř bře 21, 2018 14:13

Dobrý den, genealogie kolegy v České republice ,
mé jméno je Horst Hübner žiji v Německu a já jsem od té doby zkoumání před několika lety, mých předků v České republice. Bohužel jsem pochopit český jazyk není a nyní máme problém se čtením matriky Louny (Laun), které byly napsány v České a Latinské.
Takže teď moje otázka na toto fórum: jeden z vás má POHL / POHLA / POL od města Louny podložená? Mých předků jsou v období 1690 - 1740, podnítily Frantz POHL.
Nebo existují na internetu Česká genealogická databáze, kde mohu vyhledat jména.
Velice vám děkuji za všechny vaše pomoci mnoha pozdravy z Bavorska
Horst

Hallo Genealogie-Kollegen in Tschechien,
mein Name ist Horst Hübner ich wohne in Deutschland und ich erforsche seit einigen Jahren, meine Vorfahren in Tschechien. Leider verstehe ich die tschechische Sprache nicht und habe jetzt Probleme beim Lesen der Matriken von Louny (Laun), die in Tschechisch und Latein geschrieben wurden.
Daher nun meine Frage an dieses Forum: Hat einer von euch schon die Familie POHL / POHLA / POL aus der Stadt Louny erforscht? Meine Ahnen um Frantz POHL sind im Zeitraum 1690 - 1740.
Oder gibt es im Internet eine tschechische Genealogische Datenbank, wo ich nach diesem Namen suchen kann.
Vielen Dank für Eure Hilfe
Viele Grüße aus Bayern
Horst

Hello, genealogy colleagues in the Czech Republic
my name is Horst Hübner I live in Germany and I am researching my ancestors in the Czech Republic, since several years. Unfortunately, I do not understand the Czech language and now I have problem to read the churchbook-records of Louny (Laun), which were written in Czech and Latin. So now my question to this forum: Did anyone of you searched for the family POHL / POHLA / POL from the town of Louny ? My ancestors are in the period 1690 - 1740 by Frantz POHL.
Or is there a Czech genealogical database in the Internet, where I can search for that name.
Thank you very much for all your help and many greetings from Bavaria.
Horst
Countonme
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 21, 2018 12:51
Oblast pátrání: Louny, Chomutov, Černovice,Hora Svatého Šebestiána, Bilina, Porejov, Měrunice, Žichov, Vilémov, Fulnek,

Re: Německý genealog-kolega hledá POHLy v Lounech

Příspěvekod silvava » úte dub 03, 2018 13:25

Hallo Horst,
ich kann Sie mit Name Pohl leider nicht helfen, aber ich komme aus Louny und ich kenne dort einen guten Historiken - wenn Sie über Louny etwas wissen wollen.
Entschuldigen Sie bitte meine Deutsche. :-)
Silva
silvava
 
Příspěvky: 82
Registrován: stř bře 07, 2018 12:33
Oblast pátrání: Lounsko, Kladensko, Rakovnicko, Jičínsko, Písecko,


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků