VYŘEŠENO DÍKY Prázdné stromy..

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Re: VYŘEŠENO DÍKY Prázdné stromy..

Příspěvekod Brasl » pát říj 13, 2017 22:44

Rebeca píše:tak už jsem si vytvořila taky svůj formulář...není určitě tak krásný, jako od brasl-a, ale je můj.. a až přijdu na to, jak se tady s ním pochlubit, tak vložím :-D

kupodivu mi nejvíc práce a koumání daly spojovací čáry :-D


Gratuluji. :)

Jinak na vložení stačí klávesa Print Screen, otevřít třeba Malování, CTRL+V, oříznout, uložit ve formátu JPG a sem dát jako přílohu. Tedy Procházet a pak Přiložit soubor.
Brasl
 
Příspěvky: 1285
Registrován: stř dub 06, 2011 8:20

Re: VYŘEŠENO DÍKY Prázdné stromy..

Příspěvekod Rebeca » sob říj 14, 2017 21:51

....taaaak....snad sem dávám svůj stromeček.....

....tak jsem asi fakt blond, ale neumím vložit obrázek přímo z počítače jako přílohu...tedy jsem ty mé stromečky nahrála jako obrázek z úložiště a basta fidli

https://imgur.com/E4xr3cH

ciwe...fakt blond :-D

PS: ...ale kvůli jednomu dotazu jsem se naučila toooolik nových věcí.... :shock:
Přílohy
Stromecky.jpg
Rebeca
 
Příspěvky: 549
Registrován: pát lis 04, 2016 17:43
Oblast pátrání: Příbram a okolí, Most a okolí, Cheznovice a okolí, Praha západ, panství Worlické :-D

Re: VYŘEŠENO DÍKY Prázdné stromy..

Příspěvekod Věra Mátlová » ned říj 15, 2017 7:07

Milá Becky,
učíme se tady všichni navzájem - a to je asi jeden z hlavních důvodů a úžasných předností tohoto fóra! Hodně úspěchů v učení,
VM :D
kozulena
Uživatelský avatar
Věra Mátlová
 
Příspěvky: 1913
Registrován: úte kvě 12, 2009 8:04
Bydliště: Říčany

Re: VYŘEŠENO DÍKY Prázdné stromy..

Příspěvekod Zora » ned říj 15, 2017 7:11

Jen tiše dodávám, kupodivu se zde naučily a jistě i naučí spoustu věcí i přírodní blondýny. :-)

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: VYŘEŠENO DÍKY Prázdné stromy..

Příspěvekod Rebeca » ned říj 15, 2017 17:05

JJ já jsem toho zářným příkladem...i přírodní bloncky se mohou naučit technické věci.....ale ten Brasl mi s tím poňoukáním dal...ale ten jeho inkscape mě chytil a asi si budu hrát i dál :-D a nejen se stromečky :-D

PS: Moje poznámky o blondýnkách neměly nikoho urazit, ani ponížit......vztahovaly se jen na mně.....u mně je to umocněné ještě mlékem na mozku :-D :lol: a mělo to znamenat, že prostě už nějakou dobu nejsem ve formě a mé IQ nějak povážlivě klesá :roll:
Naposledy upravil Rebeca dne ned říj 15, 2017 17:14, celkově upraveno 1
Rebeca
 
Příspěvky: 549
Registrován: pát lis 04, 2016 17:43
Oblast pátrání: Příbram a okolí, Most a okolí, Cheznovice a okolí, Praha západ, panství Worlické :-D

Re: VYŘEŠENO DÍKY Prázdné stromy..

Příspěvekod Zora » ned říj 15, 2017 17:13

Rebeca píše:JJ já jsem toho zářným příkladem...i přírodní bloncky se mohou naučit technické věci..... :-D


Psala jsem to za sebe, pokud nezešedivím, tak budu zcela jistě blond stále a to bez chemie.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků