VYŘEŠENO Změna názvu stromy v Myheritage

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

VYŘEŠENO Změna názvu stromy v Myheritage

Příspěvekod freelex » pát čer 16, 2017 16:52

Ahoj, nevím proč, ale u stromu v MyHeritage, který jsem zakládal jako hlavní mi nejde změnit název. U druhého, založeného později ta změna provést lze. Nevíte, čím by to mohlo být?
Naposledy upravil freelex dne sob čer 17, 2017 18:00, celkově upraveno 1
freelex
 
Příspěvky: 32
Registrován: pát led 13, 2017 21:43
Oblast pátrání: Branky na Moravě, Býškovice, Mrlínek

Re: Změna názvu stromy v Myheritage

Příspěvekod royt » sob čer 17, 2017 9:41

Co je to hlavní ? A jakým způsobem jste přejmenoval druhý ?
royt
 
Příspěvky: 787
Registrován: sob kvě 12, 2012 13:08
Bydliště: Neratovice
Oblast pátrání: Sedlčansko,Boleslavsko,Podřipsko,

Re: Změna názvu stromy v Myheritage

Příspěvekod freelex » sob čer 17, 2017 16:52

V menu jsem dal Rodokmen -> Spravovat rodokmeny a tam Upravit nastavení stromu. U rodokmenu Ruských mi jde změnit název, u rodokmenu Andrisů, který jsem zakládal při registraci a tím pádem je "hlavním rodokmenem" změnit název nejde, nevím proč. Zkoušel jsem i nastavit rodokmen Ruských jako hlavní, ale ani tak mi rodokmen Andrisů změnit nešel.

Viz obrázek
Přílohy
oprava.png
freelex
 
Příspěvky: 32
Registrován: pát led 13, 2017 21:43
Oblast pátrání: Branky na Moravě, Býškovice, Mrlínek

Re: Změna názvu stromy v Myheritage

Příspěvekod royt » sob čer 17, 2017 17:34

Používáte u obou rodokmenů FTB, nebo pouze stránky Myheritage? V obrázku, který jste poslal vidím u rodina Ruská a Tomáškova - web, ale u Andrisů pouze FTB.
Pro každý rodokmen ve FTB musíte mít jiné stránky na Myheritage. Vy asi máte pro 2 rodokmeny jedny stránky !!!
royt
 
Příspěvky: 787
Registrován: sob kvě 12, 2012 13:08
Bydliště: Neratovice
Oblast pátrání: Sedlčansko,Boleslavsko,Podřipsko,

Re: Změna názvu stromy v Myheritage

Příspěvekod freelex » sob čer 17, 2017 17:55

FTB a WEB bych řekl že je způsobeno tím, že jsem původně dělal rodokmen jen v tom jejich programu, než jsem si všiml, že je online verze, která se mi zdála přehlednější. Pak jsem udělal export na online web. Druhý rodokmen jsem zakládal už jen online.
Rozdělené to mám proto, že jsem kdesi četl, že můžete mít takhle více rodokmenů a nejste tím pádem limitováni u free verze počtem osob, ale možná že jsem to jen špatně pochopil, protože nedávno na mě vyskočilo okno, že se blížím k maximálnímu počtu lidí...

Tím pádem jste na to právě kápl! Právě jsem se dočetl, že u rodokmenu vytvořené v programu Famiy Tree Builder jdou měnit názvy opět jen v tom programu. Děkuji za pomoc :-)
freelex
 
Příspěvky: 32
Registrován: pát led 13, 2017 21:43
Oblast pátrání: Branky na Moravě, Býškovice, Mrlínek

Re: Změna názvu stromy v Myheritage

Příspěvekod royt » sob čer 17, 2017 18:10

Rodokmenů můžete mít samozřejmě více, ale každý má své stránky (zdarma do 250 osob). Máte opravdu dvoje stránky - mně se zdá,že pro oba rodokmeny jsou jenom jedny stránky.
royt
 
Příspěvky: 787
Registrován: sob kvě 12, 2012 13:08
Bydliště: Neratovice
Oblast pátrání: Sedlčansko,Boleslavsko,Podřipsko,

Re: VYŘEŠENO Změna názvu stromy v Myheritage

Příspěvekod freelex » sob čer 17, 2017 18:39

Ano, špatně jsem to pochopil. Nemám s tímhle ještě tolik zkušeností. Mám jedny stránky a tam dva rodokmeny, takže nyní jdu tedy zkusit založit druhé stránky. Ještě jednou děkuji za pomoc.
freelex
 
Příspěvky: 32
Registrován: pát led 13, 2017 21:43
Oblast pátrání: Branky na Moravě, Býškovice, Mrlínek


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků