Místo úmrtí UK

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Místo úmrtí UK

Příspěvekod Sorcerer » stř zář 12, 2007 22:02

Mám následující problém-bratr mého dědy sloužil za II.sv.války v Anglii jako letecký mechanik u 312.SQDR RAF.Po válce se do Anglie vystěhoval,oženil se tam a zemřel tam někdy v letech 1970-1972. Mám o něm zjištěno hodně včetně kmenového listu z VÚA Praha a nějaké jeho fotografie z jeho působení u zmíněné perutě.Vím jeho poslední adresu kde v Anglii bydlel, ale neznám datum úmrtí a kde byl pohřben. Ví někdo kam se v UK obrátit s dotazem nebo kde ještě zkusit pátrat? Budu vděčný za jakoukoliv informaci. Díky!
Sorcerer
 
Příspěvky: 41
Registrován: ned dub 01, 2007 20:28
Bydliště: Zábřeh,Czech Republic

Re: Místo úmrtí UK

Příspěvekod Claricia » čtv zář 13, 2007 6:54

Sorcerer píše:Mám následující problém-bratr mého dědy sloužil za II.sv.války v Anglii jako letecký mechanik u 312.SQDR RAF.Po válce se do Anglie vystěhoval,oženil se tam a zemřel tam někdy v letech 1970-1972. Mám o něm zjištěno hodně včetně kmenového listu z VÚA Praha a nějaké jeho fotografie z jeho působení u zmíněné perutě.Vím jeho poslední adresu kde v Anglii bydlel, ale neznám datum úmrtí a kde byl pohřben. Ví někdo kam se v UK obrátit s dotazem nebo kde ještě zkusit pátrat? Budu vděčný za jakoukoliv informaci. Díky!


Zkusila bych farnost v místě, kde naposledy bydlel - farář by v tomto případě mohl hodně pomoci. Případně přímo "obecní úřad" v místě, třeba se povede najít jejich e-mailovou adresu, pokud ne, vsadila bych na tradiční poštu...
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků