Mageo - účast méně inteligentních osob v diskusi

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Mageo - účast méně inteligentních osob v diskusi

Příspěvekod Michael » pon dub 02, 2007 12:17

Jsem již zaregistrován v Mageo a chci se účastnit diskuse. Co mám dělat? Prosím jednoduché vysvětlení, složitější většinou nepochopím.
Michael
 
Příspěvky: 229
Registrován: čtv říj 19, 2006 15:27
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod Jan » pon dub 02, 2007 14:54

Na MAGEU, nebo tady? Nějak nerozumím, co chcete vědět.
Uživatelský avatar
Jan
 
Příspěvky: 694
Registrován: stř srp 09, 2006 20:35
Bydliště: Brno

Příspěvekod VLVOJTA » pon dub 02, 2007 20:46

Michael: Již se jí účastníte. :)
Uživatelský avatar
VLVOJTA
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon srp 07, 2006 18:10
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Michael » úte dub 03, 2007 6:46

Nikolivěk, tday na to snad zatím stačím. Chtěl bych ale do diskuse na MAGEO - rodokmeny - genealogie, tedy na podobné auditorium jako tady. Tam umím akorát číst jak diskutují jiní. Už jsme to tady kdysi probírali s Rozinou, ale přesto se mi stále nedaří.
Michael
 
Příspěvky: 229
Registrován: čtv říj 19, 2006 15:27
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod Kulik » úte dub 03, 2007 16:36

Tak když budete na mageu, najdete tam na horní liště vedle ikony Anonu zaregistrovat, vyplníte, přičemž si pokusíte zapamatovat svůji přezdívku, pod kterou tam budete vystupovat a heslo. No a pak stačí, když v kterémkoliv diskuzním foru opět na téže liště kliknete levým tlačítkem myši na logout - bude to po vás chtít id (to je ta přezdívku a heslo), vyplníte a pokud to bude správně :D , tak se dostanete do svého království podkresleného růžovou barvou, tam si vyberete auditoria - modře podbarvené a dostanete se na přehled všech volně přístupných auditorií, kliknete na záliby, koníčky a hned první jsou rodokmeny, kliknete na ně a dostanete se na diskuzní forum, pak už jen kliknete na bookmark a mělo by se vám to dát do favorizovaných auditorií. Takto složitě je to jen napoprvé. Pak už se přihlašujete jen logoutem, jdete na auditoria, ale růžově podkreslená a tam by se vám ty rodokmeny měly už ukazovat. Když na ně kliknete, objeví se vám stejná stránka jako normálně, jen nahoře bude bílý obdélníček, do kterého můžete psát. Vkládání fotek apd. pak s pomocí ? na horní liště. Pod obdélníčkem jsou dvě tlačítka - náhled - objeví se vám, jak ten Váš příspěvek vypadá, ale ještě se nezveřejní, můžete ho v obdélníčku libovolně upravovat, když už budete spokojen, tak zmáčknete odeslat a příspěvek se zveřejní. Pokud jste přihlášen a příspěvek nechcete zveřejňovat, ale chcete obnovovat stránku (tzn. kontrolovat, jestli někdo něco zatím nenapsal), tak mačkejte vytrvale náhled. Jinak, když byste nepsal do obdélníčku, ale klikl na něčí přezdívku, tak tam taky něco napíšete, ale pouze jemu do pošty, nikoliv na auditorium. Doufám, že jsem to popsala trošku srozumitelně... Šťastné klikání - doporučuji si tyhle návody vytisknout.
Uživatelský avatar
Kulik
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř říj 25, 2006 13:25
Bydliště: Brno


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků