sčítací operáty familysearch Mladkov vyřešeno

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

sčítací operáty familysearch Mladkov vyřešeno

Příspěvekod matju » stř pro 16, 2015 21:17

Dobrý den, nemáte někdo tušení kde na familysearch najít (případně zda se vůbec dochovaly, či zda ještě nejsou digitalizovány) sčítací operáty pro obec Mladkov (okr. Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj)?
Ať hledám jak hledám nikde o tom nemůžu najít zmínku...

Děkuju
Naposledy upravil matju dne čtv pro 17, 2015 11:17, celkově upraveno 2
TY Michala Maturová
matju
 
Příspěvky: 1025
Registrován: čtv úno 14, 2013 22:50
Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
https://www.mojekoreny.com/

Re: sčítací operáty familysearch Mladkov

Příspěvekod Radix » stř pro 16, 2015 21:29

Podívejte se do sousedních okresů. Pokud tam Mladkov není, tak se buď operáty nedochovaly, nebo nejsou naskenované, nebo je Familysearch zaselo někam úplně jinam.
Radix
 
Příspěvky: 3179
Registrován: úte led 08, 2013 18:54

Re: sčítací operáty familysearch Mladkov

Příspěvekod matju » stř pro 16, 2015 21:40

Jojo to už mne napadlo, prohledala jsem to tam komplet, tak zkouším ještě jestli jsem něco nepřehlédla a někdo mne nenavede. Ať žije familysearch a jejich řazení podle okresů!:)
TY Michala Maturová
matju
 
Příspěvky: 1025
Registrován: čtv úno 14, 2013 22:50
Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
https://www.mojekoreny.com/

Re: sčítací operáty familysearch Mladkov

Příspěvekod Radix » čtv pro 17, 2015 4:54

Zeptejte se v okresním archivu, jak to s nimi je.
Radix
 
Příspěvky: 3179
Registrován: úte led 08, 2013 18:54

Re: sčítací operáty familysearch Mladkov

Příspěvekod matju » čtv pro 17, 2015 10:52

Zkusím.. Díky... Jen pro zajímavost, kdyby se to někomu hodilo: Hledala jsem i sčítací operáty pro Jaroměř (jsou na Familysearch v Náchodě) a v adresáři pro Jaroměř jsou ve volume4a i přehledy sčítacích operátů pro další okolí: např. Holohlavy, Černožice, Hořenice, Benátky, Brody, Čáslavky, Dolany, Habřina, Heřmanice, Hořiňoves, Hubiles, Hustířany, Chvalkovice a možná další, které jsem v namátkovém výčtu přeskočila...
TY Michala Maturová
matju
 
Příspěvky: 1025
Registrován: čtv úno 14, 2013 22:50
Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
https://www.mojekoreny.com/

Re: sčítací operáty familysearch Mladkov a tipy pro Jaroměř

Příspěvekod Radix » čtv pro 17, 2015 11:01

Radix
 
Příspěvky: 3179
Registrován: úte led 08, 2013 18:54

Re: sčítací operáty familysearch Mladkov vyřešeno

Příspěvekod pazve » sob kvě 26, 2018 18:09

můžu poprosit o přesný odkaz na sčítací operáty na family - nějak se v tom tam ztrácím. Myslím doslovný: family search - records atd
díky předem
pazve
 
Příspěvky: 167
Registrován: pon srp 20, 2012 7:36
Bydliště: Hradec Králové
Oblast pátrání: Luže, Střemošice, Radhošť, Horní Jelení, Holohlavy, Hradec Králové, Čibuz, Barchov, Rybná n. Zdobnicí, Ktová, Poniklá, Praha a okolí, Nedanice a okolí, Sebranice a okolí


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků