MyHeritage placení

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

MyHeritage

Příspěvekod milanladislav » úte pro 30, 2014 13:19

Dobrý den,
Již několik let sestavuji rodokmen, nyní mi nabízí výhodné premium plus, ale já nemám platební kartu a tak nevím jak to zaplatit jinak.
Poradí mi někdo. Děkuji.
milanladislav
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 21, 2014 11:36

Re: MyHeritage

Příspěvekod Gringo » úte pro 30, 2014 19:08

Paypal nebo Moneybookers nemate?
TY Gringo
Gringo
 
Příspěvky: 558
Registrován: pát pro 27, 2013 12:48
Bydliště: Trojanovice
Oblast pátrání: Trojanovice, Frenstat p. R., Prostredni Becva, Kozlovice, Kuncice p. O., Bordovice, Ticha, Celadna, Frydlant n.O.
Dombrova (Doubrava na Karvinsku), Lazy

Re: MyHeritage

Příspěvekod terminal » úte pro 30, 2014 21:47

O placení MyHeritage zde již proběhlo několik diskuzí - zkuste do vyhledávání zadat "zaplatit MyHeritage", nebo "platba MyHeritage" a pod... Já osobně mám jen verzi Basic, takže neporadím. Ale pokud není jiné cesty než přes plat.kartu a tu buď nemáte, nebo ji nechcete k platbě na internetu použít, tak je v možno v trafice koupit tzv předplacenou platební kartu (nevyzkoušeno)
Uživatelský avatar
terminal
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv kvě 13, 2010 21:10
Bydliště: Most

Re: MyHeritage

Příspěvekod Kašpar » stř pro 31, 2014 12:46

terminal píše:O placení MyHeritage zde již proběhlo několik diskuzí - zkuste do vyhledávání zadat "zaplatit MyHeritage", nebo "platba MyHeritage" a pod... Já osobně mám jen verzi Basic, takže neporadím. Ale pokud není jiné cesty než přes plat.kartu a tu buď nemáte, nebo ji nechcete k platbě na internetu použít, tak je v možno v trafice koupit tzv předplacenou platební kartu (nevyzkoušeno)

Která má většinou nastavené vyšší poplatky než běžná platební karta. Viz třeba zde: http://www.penize.cz/platebni-karty/292011-predplacene-platebni-karty-anonymni-a-bezpecne
Uživatelský avatar
Kašpar
 
Příspěvky: 6141
Registrován: sob bře 09, 2013 15:32

Re: MyHeritage

Příspěvekod Rozina » stř pro 31, 2014 14:56

Jednou jsem to platila příkazem v bance a stálo mě to asi 400 Kč. Domluvte se s někým známým, nebo z rodiny a zaplaťte jeho kartou pokud může provádět platby do zahraničí. Pokud si vzpomínám tak tam je u placení také rada jak platit když nemáte nebo nechcete platit kartou.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: MyHeritage

Příspěvekod milanladislav » stř pro 31, 2014 16:43

Děkuji Vám všem za odpověď, budu zkoušet.
milanladislav
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 21, 2014 11:36

Re: MyHeritage

Příspěvekod Trikolora » čtv dub 30, 2015 11:08

Nepřipadá mi moc důležité tento program platit - free verze je i tak dost obsáhlá a plná nesmyslů, které člověk ani nevyužije =)
Moderní sukně z profi skateshopu.
Trikolora
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 30, 2015 11:00
Oblast pátrání: Jižní Slezsko v Polsku


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků