Místo narození . VYŘEŠENO

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Re: Místo narození .

Příspěvekod Gwebi » pát kvě 08, 2015 20:18

Dawid píše:
jano píše:Narodil sa v obci Łaniec, nem. Lanietz, brat v obci Grzędzin, nem. Grzendzin; odkazy: mapa, narodenie syna 1, 2; sobáš 1, 2; sobáš brata 1, 2

Neboli tady. Dobrá práce!



Tak Golasch právě to není rodina ,ale sedí tam ten otec otce a matka rodičů ? mám v tom trochu zmatek v těch Golaisech ... :(
Toto jsem doposud našla něco neumím přeložit Můj děda byl Alfons Golais(1928)dědova sestra je Ludmila(1930)-jeho otec Vincenz -jeho sourozenci jsou Marie,Alfons,František,Leo,Terezie,Konstantina co jsem odhadla žila jen 16 dní?),Alex(ten umřel je v matrice ve 14letech na tuberkulozu plicní),Monika


http://gwebi.rajce.idnes.cz/rodokmen/
Gwebi
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv kvě 07, 2015 20:31
Oblast pátrání: Píšť,Bělá,Bohuslavice,Třebovice,

Re: Místo narození .

Příspěvekod Zora » sob kvě 09, 2015 5:54

Co přesně hledáte? :-)))
Dotaz zněl na místo narození.
To Vám kolegové přečetli. Ještě něco dalšího?

Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29160
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Místo narození .

Příspěvekod jano » sob kvě 09, 2015 8:07

Otec Vincenta Franz Gollais si v roku 1898-9 zmenil pôvodné priezvisko Golasch; odkaz 1, 2.
jano
 
Příspěvky: 177
Registrován: pon zář 15, 2014 16:45

Re: Místo narození .

Příspěvekod Gwebi » sob kvě 09, 2015 8:52

Já hledám hlavně to místo narozeni ,jelikož jsem nevěděla kde to muže byt, ale mamka mi tvrdí něco jiného než nacházím. Ale včera jsem si pak vzpomněli ze by to stejně měl byt příbuzný . Totiž naše bývala školnice je dcera Karla Golaise a kdysi mi tvrdili ze můj spolužák její vnuk je můj vzdáleny bratranec . No ještě se poptá prý tety snad si to ještě bude pamatovat. Děkuji všem :)
Gwebi
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv kvě 07, 2015 20:31
Oblast pátrání: Píšť,Bělá,Bohuslavice,Třebovice,

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 27 návštevníků