Chybějící zápis-Vyřešeno děkuji

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Chybějící zápis-Vyřešeno děkuji

Příspěvekod Paca » úte bře 10, 2015 22:49

Zdravím,Chtěl bych se zeptat.Hledám narození předka Podle matriky oddávek,jsem našel zapis kdy se brali.podle jeho věku jsem si našel danou matriku,kde mají být vedeny zapisy do roku 1829 pro obec Choťovice.Ale jsou tam jen do roku 1821.Ale někde v tom období po 1821 se měl muj předek narodit.V matrice od roku 1830 tam zapisy též nejsou,co teď mam dělat ? :cry:
Naposledy upravil Paca dne stř bře 11, 2015 11:13, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Paca
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv říj 21, 2010 18:07
Bydliště: Kutná Hora
Oblast pátrání: Kolínsko,Jičínsko,Třeboňsko

Re: Chybějící zápis

Příspěvekod hovorkas » stř bře 11, 2015 5:18

Chce to trochu hledat :-) - viz http://ebadatelna.soapraha.cz/d/9856/274 a listovat do minulosti. Jinak když vidím Vaše oblasti zájmu - Kolínsko, Jičínsko - tak kdo ví, jestli nemáme vzdáleného společného předka :-) Např. tu matriku Žehuň 02 jsem měl v ruce (tedy přesněji řečeno na monitoru) už dříve, i když ne kvůli Choťovicím ale Polním Chrčicím.
hovorkas
 
Příspěvky: 285
Registrován: sob pro 15, 2012 21:53
Oblast pátrání: Kutnohorsko: Kaňk, Grunta, Chotouchov, Červený Hrádek, Rohozec, Horka (Žehušice), Borek (Žehušice), Solopysky, Mančice, Žleby (Čáslav), Radovesnice II, Zdechovice, Zbýšov, Bumbálka, Dobrnice, Červené Janovice; Kolínsko: Libenice, Tři Dvory, Polní Chrčice, Krakovany, Starý Kolín; Posázaví: Vrbka (Ledeč nad Sázavou); Nymbursko: Křinec, Zábrdovice; Jičínsko: Libáň, Dětenice, Veselice, Zliv (Libáň), Bačalky, Lično, Bystřice (Libáň), Údrnice, Únětice (Libáň), Vitiněves, Nemyčeves, Hřmenín, Markvartice, Rakov, Mrkvojedy, Dolní Lochov; Jablonecko: Vrát; Morava: Bělkovice

Re: Chybějící zápis

Příspěvekod Paca » stř bře 11, 2015 11:13

Moc děkuji :) možné to je v téhle oblasti mam plno lidí,hlavně kolínsko,Jičínsko nemám tak prozkoumané ale patrám v matrikách Libáně :)
Uživatelský avatar
Paca
 
Příspěvky: 189
Registrován: čtv říj 21, 2010 18:07
Bydliště: Kutná Hora
Oblast pátrání: Kolínsko,Jičínsko,Třeboňsko


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků