Mageo

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Mageo

Příspěvekod Rozina » ned led 07, 2007 19:37

Tak se mě konečně podařilo zaregistrovat na mageu, ale zatím jsem nepřišla na to, jak se zapojit do diskuze. Poradí mě někdo?
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod namor » ned led 07, 2007 23:07

Po přihlášení klepnout na horní liště na "Auditoria", Záliby-Koníčky", "Rodokmeny" a jste tam. Aby jste pokaždé nemusela takto kličkovat, při odchodu klikněte na"bookmark", tím se Vám auditko zapíše do Vašich "Auditorií" na spodnější liště liště odkud se budete do něj dostávat příště. Těch auditorií tam můžete mít podle libosti kolik chcete. Snad je to jasné, když tak doplním.
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha

Příspěvekod Michael » pon led 08, 2007 12:41

Při mé inteligenci odpověď bohužel ještě nestačí (a obávám se, že nemusí stačit ani Rosině). Jsem už dávno i v rodokmenech, ale nevím jak tam odpovídat na jednotlivé příspěvky ostatních. Jsem schopen to jen číst, ale nemohu najít mechanismus k tomu, abych se zapojil do debaty.
Michael
 
Příspěvky: 229
Registrován: čtv říj 19, 2006 15:27
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod Dr. Taby » pon led 08, 2007 13:45

Na mageu na konkrétní otázku neodpovíš. Prostě se klade jeden příspěvek za druhým. A proto musíš tu otázku třeba zkopírovat. Takže možnost odpovědět třeba na 14dní starou otázku jen odpovědí je dost mizivá.
Uživatelský avatar
Dr. Taby
Site Admin
 
Příspěvky: 345
Registrován: pon črc 31, 2006 5:59
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Staré Křečany, Brtníky, Zásmuky, Malenovice
Rodokmen online: MyHeritage - dr.taby(zavináč)taby.cz

Příspěvekod namor » pon led 08, 2007 14:44

Pokud už jsme v auditku "Rodokmeny" jako přihlášený,( dá se tam dostat i jako nepřihlášený jako "ANON", ale potom můžeme jenom číst, ale nemůžeme odpovídat na témata) se svou přezdívkou a ikonkou a chceme-li se na něco zeptat nebo někomu odpovědět, je k tomu hořejší volné pole kam můžeme psát. Pokud chceme někomu odpovědět na jeho konkrétní dotaz, je dobré nejdříve zkopírovat jeho přezdívku s časem, a tím dáme najevo, že odpovídáme právě jemu. Po napsání příspěvku je dobré, stejně jako tady, klepnout nejdříve na náhled a případné chyby opravit a teprve potom odeslat. Návod jak psát pomocí HTML značek a jak vkládat obrázky najdete pod otazníkem na horní liště vedle vlaječky.
Uživatelský avatar
namor
 
Příspěvky: 517
Registrován: sob srp 12, 2006 17:33
Bydliště: Praha

Příspěvekod Michael » pon led 08, 2007 15:00

Dobře Taby, nebudu tedy odpovídat na konkrétní otázku. Ale jak se mordje dostanu vůbec k tomu, abych tam mohl něco napsat?
Michael
 
Příspěvky: 229
Registrován: čtv říj 19, 2006 15:27
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod Michael » pon led 08, 2007 15:03

Díky Namor, teď už mám alespoň o čem přemýšlet. Když jsem psal před chvílí v reakci na dr. Tabyho, ještě tam nebyl Tvůj příspěvek.
Michael
 
Příspěvky: 229
Registrován: čtv říj 19, 2006 15:27
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod Rozina » pon led 08, 2007 21:01

Přátelé díky za rady. O víkendu to budu zkoušet. Teď nemám moc času, protože dojíždím ještě do zaměstnání. Vidím, že to není jednoduché a potěšilo mě, že nejsem tak "pitomá" sama. V pětašedesáti musí mít člověk odvahu. Doufám, že to s Vaší pomoci zvládnu. Zdraví Rozina.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Příspěvekod Rozina » úte led 09, 2007 18:01

Do víkendu jsem to nevydržela a ještě v noci to zkusila a podařilo se. Ale nevím, zda se mě to podaří příště. Zdá se mě to moc složité. Tady je to jednodušší.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků