Family Search

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Re: Family Search

Příspěvekod czluny » úte pro 30, 2014 17:23

Pokud se nahraje gedcom na FS, tak osoby žijící se nezobrazí! Zkoušel jsem to:-)

P.
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Family Search

Příspěvekod Martin_V » stř pro 31, 2014 16:42

Pokud se nahraje gedcom na FS, tak osoby žijící se nezobrazí! Zkoušel jsem to:-)


No to je škoda. Taktéž nejdou kontaktovat autoři rodokmenu. Pomohlo by se zaregistrovat a nahrát tam svůj strom?
Martin_V
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned pro 28, 2014 21:47
Oblast pátrání: Třebíč, Červený Hrádek,Nová Říše, Horní Čermná, Nymbursko, Rožďalovice, Pardubicko

Re: Family Search

Příspěvekod czluny » stř pro 31, 2014 17:32

Nevim:-( vic jsem nezkousel. Me to na familysearch prijde hodne neprehledne tak jsem gedcom zas vymazal:-)

P.
TY Pavel
Uživatelský avatar
czluny
 
Příspěvky: 356
Registrován: čtv lis 27, 2014 21:09
Bydliště: Teplice
Oblast pátrání: Polička, Stachy, Terezín, Libochovice, Nekoř, Šajdíkove Humence, Ústí nad Labem, Bořitov, Sedlec, Těchonín, Bílina, Říhov, Dřínek, Borský Peter, Údolí

Re: Family Search

Příspěvekod Martin_V » čtv led 01, 2015 14:22

Prošel jsem si ty poznámky k jednotlivým osobám - další historie je u syna Franka Stastny - zde:
https://familysearch.org/ark:/61903/2:1:9MCV-131
Níže už jsou žijící osoby a ty se tedy nezobrazí. Poznámky píše Claude Neil Stasney - odtud asi zkratka cnstastney, který zadal ten rodokmen.
Zkusil jsem toho Claude Neil Stasney vygooglit - asi to byl už starý pán - který rodokmen zadal a v té historii píše vzpomínky na dědu. No google píše, že zemřel v roce 2012, je tam i video z pohřbu, jestli to byl on, tak bojoval v Koreji a jinde. Nevím. Byl i na Facebooku a v přátelích má další "Šťastné". Asi jim zkusím napsat, zda to je jejich rodokmen a zeptám se, zda se tím někdo z nich zabývá.

Ta druhá osoba "bakyle" má zadané jen 3 osoby - to se asi dohledat nedá, kdo to vůbec je.

Google vyhodí i jeden odkaz na Legacy.com. To používám, nevím, zda by to nešlo nějak porovnat. Myslím, že by to mohl být on:
http://www.legacy.com/obituaries/bozemandailychronicle/obituary.aspx?pid=160000910
Martin_V
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned pro 28, 2014 21:47
Oblast pátrání: Třebíč, Červený Hrádek,Nová Říše, Horní Čermná, Nymbursko, Rožďalovice, Pardubicko

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků