Přímé odkazy na digitální matriky SOA Litoměřice

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Přímé odkazy na digitální matriky SOA Litoměřice

Příspěvekod Bodie » sob srp 02, 2014 15:01

Zjistil jsem problém s odkazováním na matriku v SOA Litoměřice. Přímý odkaz se získá kliknutím na červený nápis "Přímý odkaz na obrázek".
Bohužel se mi stává, že když přecházím z jedné matriky do druhé, tak se mi neustále při vložení přímého odkazu zobrazuje jen jedna matrika bez ohledu na vložený přímý odkaz.

Dělá to také někomu jinému? A jak se s tím vypořádat? Vypadá to, že řešením je restart prohlížeče, ale to není řešení, které bych hledal.

Díky
Uživatelský avatar
Bodie
 
Příspěvky: 1345
Registrován: pát zář 02, 2011 10:43

Re: Přímé odkazy na digitální matriky SOA Litoměřice

Příspěvekod Karolina Vernerova » sob srp 02, 2014 15:52

myslím, že i mně se to děje. taky nevím proč. ale po tom, co projdu denně někdy i stovky stránek se mi Firefox zaseká i tak..... :-)
ale matně si vzpomínám, že se to někde na fóru řešilo- myslím i že Stano na to měl fígl....
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Přímé odkazy na digitální matriky SOA Litoměřice

Příspěvekod Sagitarius » sob srp 02, 2014 23:05

Také mi to dělá.
Uživatelský avatar
Sagitarius
 
Příspěvky: 717
Registrován: pon srp 16, 2010 12:41
Bydliště: Praha 5
Oblast pátrání: Ústeckoorlicko (Dolní Dobrouč, Letohrad, Písečná, Dolní Čermná), Nové Město nad Metují (Lhota, Černčice, Krčín, Rychnovek, Dolní Poříčí) Velkomeziříčsko (Radostín, Netín, Záseka, Vídeň, H/D Bory) Praha, Berounsko

Re: Přímé odkazy na digitální matriky SOA Litoměřice

Příspěvekod MB327 » sob srp 09, 2014 15:15

Stává se mi to taky, přisuzoval jsem to Opeře, ale Firefox dělal totéž. Většinou prostě vymažu cache za posledních pár hodin, a vesele zkoumám dál - co si prohlížeč nepamatuje, to nemůže poplést. :D
Uživatelský avatar
MB327
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon dub 21, 2014 22:20
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Praha - Modřany, Osek, Jamné, Velké Meziříčí, Příbram a okolí

Re: Přímé odkazy na digitální matriky SOA Litoměřice

Příspěvekod Branwen » sob srp 09, 2014 19:44

Pokud je problém informace uložená v cachi, mělo by pomoci znovunačtení stránky stisknutím ctrl+F5 (nevím tedy, jestli to funguje ve všech prohlížečích).
Uživatelský avatar
Branwen
 
Příspěvky: 626
Registrován: sob črc 26, 2014 16:06
Oblast pátrání: Telč, Třešť, Brtnice, Bohdalov, Žďár n. S.


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků