Matriky pro Malé KArlovice

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Matriky pro Malé KArlovice

Příspěvekod artepa » úte bře 23, 2010 21:53

Dobrý večer,
poradí mi někdo, kde hledat matriky pro obec Malé KArlovice? Např. narození 1835? Měla by to být kniha 3, fara Velké Karlovice. Vidím tam pouze hodně omezený výběr pro MAlé Karlovice.
Děkuji za pomoc
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Příspěvekod bursica.d » stř bře 24, 2010 8:11

Malé Karlovice jsou dnes součástí obce Velkých Karlovic, okres Vsetín. Matriky Malých Karlovic jsou v ZA Opava .
Uživatelský avatar
bursica.d
 
Příspěvky: 525
Registrován: pát čer 27, 2008 16:16

Příspěvekod bursica.d » stř bře 24, 2010 15:15

Dívala jsem se na web Velkých Karlovic na jejich historii. Původně se obec jmenovala jen "Karlovice" a ty v ZA Opava jsou také.
Uživatelský avatar
bursica.d
 
Příspěvky: 525
Registrován: pát čer 27, 2008 16:16

Příspěvekod artepa » stř bře 24, 2010 15:24

Děkuji ;-)
Jsem se taky dívala, dokonce jsem byla i v indexu matrik Karlovice, ale když jsem tam viděla ty ostatní vesnice, tak mě nenapadlo, že by to mohlo být toto. Ono několikrát došlo ke sloučení a rozdělení V. a M. Karlovic. Ještě mě napadlo, že by třeby před r. 1847 mohl být zápis v matrice V. Karlovic, bez rozlišení KArlovic. Bohužel matrika ještě není k dispozici. Nezbývá než vydržet ;-)
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků