Rod Duba v USA

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Rod Duba v USA

Příspěvekod Milarka » úte dub 15, 2014 12:55

Dobrý den všem.

Potřebovala bych pomoci. V letech 1896 - 1913 odešla téměř celá rodina do USA (v Čechách zůstala 1 dcera) a já bych ráda dohledala, co se s nimi stalo. Už jsem pomocí familysearch.org a ancestry.com našla, jak se dcery vdaly a syn oženil, ale končím r. 1940. Dokázal by mi někdo pomoci dostat se ke správcům rodokmenů, které odkazují na stejnou větev rodu, jedná se o 7 rodokmenů, které začínají Tomasem Dubou * 1788 - http://search.ancestry.com/cgi-bin/sse. ... h=000&cp=0 ?
Placenou verzi přístupu na ancestry.com nemám.

Děkuji mnohokrát
Milarka
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte úno 06, 2007 22:44
Bydliště: Strakonice

Re: Rod Duba v USA

Příspěvekod Zora » úte dub 15, 2014 13:19

Pokud odpovídají údaje, je možná Váš rodokmen i na geni.com.

Thomas Duba
(1788 - 1874)

Son of Matouse Duby a Magdaleny Duby
Husband of Marianny Duby
Father of Antona Duby

Zora

správce: Gregory Dean Campbell
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29168
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Rod Duba v USA

Příspěvekod Milarka » úte dub 15, 2014 13:26

Ano, to odpovídá. Kde na geni.com ho najdu? Moc díky.
Milarka
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte úno 06, 2007 22:44
Bydliště: Strakonice

Re: Rod Duba v USA

Příspěvekod Zora » úte dub 15, 2014 13:30

Obávám se, že ani tam to nejde propojit, do teď se o to snažím, sice jsem minulý rok mohla posílat i přijímat zprávy, ale ted prostě nevidím tuhle možnost.
Našla jsem to zadáním Vámi uvedeného příjmení Thomas Duba.
Zora

http://www.geni.com/search?search_type= ... tomas+duba
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29168
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Rod Duba v USA

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte dub 15, 2014 13:47

zkuste jestli Vám funguje tenhle link- tak by měla jít napsat zpráva
http://www.geni.com/threads/new?return_here=true
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Rod Duba v USA

Příspěvekod Zora » úte dub 15, 2014 14:32

Kde to tam na geni hledáš, umím poslat poštu jen jako odpověd na doručenou zprávu :-))) a trápila jsem se s tím přes hodinu, prolezla jsem uplně všechno. Naprosto neschopná.
Poraď Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29168
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Rod Duba v USA

Příspěvekod Milarka » úte dub 15, 2014 14:40

Když jsem se zaregistrovala, tak mi už oba odkazy fungují. nejprve to sice nechtělo najít správného příjemce (pouhým zkopírováním ze seznamu správců), ale po kliknutí na Search to našlo správno osobu. Zkusím mu napsat, snad mi odpoví. Moc děkuji za pomoc.
Milarka
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte úno 06, 2007 22:44
Bydliště: Strakonice

Re: Rod Duba v USA

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte dub 15, 2014 14:50

Z: Jednou jsem Ti to psala- že když nám to nepůjde najít, tak mi máš připomenout, že mám najít jakoukoliv zprávu v mojí emailové schránce (z geni.com mi chodí upozornění na soukromou emailovku), tak se dostanu do pošty v Geni a tam už to tlačítko je.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Rod Duba v USA

Příspěvekod Zora » úte dub 15, 2014 14:52

jo, mám ti připomenout... dobrej vtip. to jsem měla- mohla udělat taky :-))), copak jsem si vzpomněla?
ale ted jsem si dala tvuj odkaz na odeslání pošty do oblíbených, tak snad už to najdu :-)))
Dík, Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29168
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Rod Duba v USA

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte dub 15, 2014 15:28

no jo- zase se člověk drbe levou rukou na pravym uchu :-)- chci říct, že to určitě tak tvůrci Geni nemysleli- že nám na to přijdou
(jak už tady někdo psal- vydělávají na našich datech- a někdy nám je i chtějí prodat zpátky)
no nic.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 31 návštevníků