Archiv OPava - přetížení?

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Archiv OPava - přetížení?

Příspěvekod artepa » ned led 10, 2010 21:10

Vzhledem k tomu, že jsem spíš technický antitalent a ještě v poledne mi fungovalo prohlížení matrik z Opavy, tak se chci zeptat technicky zdatnějších, zda je problém v přetížení. Teď se ani anenabídne matrika tam, kde předtím byla :( Škoda, člověk se těšil na víkend, že se k tomu dostane a ono nic. Nezbývá zas týden počkat, třebas přidají i další naskenované matriky
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Re: Archiv OPava - přetížení?

Příspěvekod Claricia » ned led 10, 2010 21:49

artepa píše:Vzhledem k tomu, že jsem spíš technický antitalent a ještě v poledne mi fungovalo prohlížení matrik z Opavy, tak se chci zeptat technicky zdatnějších, zda je problém v přetížení. Teď se ani anenabídne matrika tam, kde předtím byla :( Škoda, člověk se těšil na víkend, že se k tomu dostane a ono nic. Nezbývá zas týden počkat, třebas přidají i další naskenované matriky


Jojo, mají celkem velké problémy... Doufám, že jsou to jen dětské nemoci, které se časem vychytají.
Blanka Lednická (Claricia)
claricia@nase-koreny.cz
Střípky z matrik
Firemní stránky (přepisy, překlady, rešerše, kurzy)
Firemní stránky na Facebooku
Uživatelský avatar
Claricia
 
Příspěvky: 637
Registrován: stř črc 11, 2007 6:43
Bydliště: Vysočina
Oblast pátrání: Telčsko, Třešťsko, Písecko, Vizovicko, Rakovnicko, Kolínsko, Velká Losenice a okolí, Kateřinky u Opavy a okolí, Velké Opatovice a okolí, Čestice na Strakonicku a okolí, Radnice (RO) a okolí

Re: Archiv OPava - přetížení?

Příspěvekod WB » pon led 11, 2010 12:32

artepa píše:Vzhledem k tomu, že jsem spíš technický antitalent a ještě v poledne mi fungovalo prohlížení matrik z Opavy, tak se chci zeptat technicky zdatnějších, zda je problém v přetížení. Teď se ani anenabídne matrika tam, kde předtím byla :( Škoda, člověk se těšil na víkend, že se k tomu dostane a ono nic. Nezbývá zas týden počkat, třebas přidají i další naskenované matriky


No podle mě už další matriky v blízke době v Opavě nebudou, říkali, že zveřejní všechno najednou, tak podle mě co mají nascanovane a mohou ukázet zvěřejnili.
WB
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte dub 22, 2008 20:49

Re: Archiv OPava - přetížení?

Příspěvekod ozana » pon led 11, 2010 13:18

WB píše:No podle mě už další matriky v blízke době v Opavě nebudou, říkali, že zveřejní všechno najednou, tak podle mě co mají nascanovane a mohou ukázet zvěřejnili.


Nemyslím si. Reklamoval jsem přetíženost aplikace ve večerních hodinách a napsali mi:
vše se řeší a věříme, že do konce ledna se podaří
napojit zbývající nascanované matriky i zvýšit spolehlivost systému.
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: Archiv OPava - přetížení?

Příspěvekod duros » pon led 11, 2010 14:38

ozana píše:.....
Nemyslím si. Reklamoval jsem přetíženost aplikace ve večerních hodinách a napsali mi:
vše se řeší a věříme, že do konce ledna se podaří
napojit zbývající nascanované matriky i zvýšit spolehlivost systému.


"Zbyvajici nascanovane matriky" nemusia byt vsetky ostatne...len tie, ktore su nascanovane. Teda to je moj nazor;-)
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Příspěvekod ozana » pon led 11, 2010 14:46

Já popírám jen
Kód: Vybrat vše
co mají nascanovane, a mohou ukázat, zveřejnili.
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Příspěvekod duros » pon led 11, 2010 15:16

Ospravedlnujem sa, unahlil som sa. :oops:
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 16 návštevníků