My heritage

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

My heritage

Příspěvekod 77car » ned pro 01, 2013 18:48

Dobrý den. Potřeboval bych poradit s programem My heritage. Mám neplacenou verzi a po stažení nové verze mě to nějak neposlouchá. Když na stránkách My heritage vkládám fotky a označuji zde osoby na fotkách, tak po příští synchronizaci (aktualizaci) z tohoto programu již zde, mnou označené osoby , již nejsou označeny. Jsem bezradný. Předem děkuji za radu. S pozdravem Jiří Humhal
77car
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned pro 01, 2013 18:40

Re: My heritage

Příspěvekod 77car » úte úno 04, 2014 17:29

Ještě bych dodal, že na stránkách My heritage s mým rodokmenem mi to píše, že mám volné místo ještě na cca 70 osob a při synchronizaci (aktualizaci) z PC na web mi to pořád hlásí, že jsem překročil limit osob a že musím přejít na placenou verzi. V rodokmenu na webu mám asi 150 osob. Tak nevím co mám dělat. Momentálně již lidi na fotkách na webu dlouhodobě neoznačuji.....Prosím o pomoc
77car
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned pro 01, 2013 18:40

Re: My heritage

Příspěvekod Karolina Vernerova » úte úno 04, 2014 17:38

a není to jenom varování, že se blížíte limitu? a nabídka na levnější přechod na placenou verzi....
(nezlobte se, pokud je můj dotaz nejapný)
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: My heritage

Příspěvekod lerak » úte úno 04, 2014 18:45

Kolik lidí máte na FTB? Mělo by to být stejně jako na webu.
lerak
 
Příspěvky: 481
Registrován: čtv led 19, 2012 10:09

Re: My heritage

Příspěvekod ozana » úte úno 04, 2014 20:14

Nemáte na webu nahraný rodokmen 2krát?
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5765
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: My heritage

Příspěvekod Zdenek » úte úno 04, 2014 20:33

ozana píše:Nemáte na webu nahraný rodokmen 2krát?


Viděl bych to stejně. I mě se to stalo. :roll:
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: My heritage

Příspěvekod Rozina » stř úno 05, 2014 13:12

Stalo se mě, že jeden z členů mého webu si dělal diagramy své rodiny a nevymazal je a tím mě naskakovaly MB a mě nutili, abych si připlatila, že mám překročený limit. Také se mě stalo několikrát, že se mě zdvojovalo, nebo i ztrojnásobila jednotlivá alba fotek a musela jsem žádat o vymazání, protože sám člověk to udělat nemůže. Žádala jsem německy a vždy mě vyhověli.
Uživatelský avatar
Rozina
 
Příspěvky: 485
Registrován: pon črc 31, 2006 11:17
Bydliště: Opočno

Re: My heritage

Příspěvekod 77car » sob úno 08, 2014 13:23

Při práci v Pc na rodokmenu mi samo od sebe vyjede okénko - Kvóta rodokmenu rodinných stránek. Požadujete synchronizaci informací o 153 osob, ale váš rodinný web je omezen na 78 osob. Povyšte své rodinné stránky, a tím se vám zvýší počet lidí, které můžete synchronizovat na internet. Můžete pokračovat i bez povýšení, ale 75 osob nebude synchronizováno. Povýšení stránek na Premium není drahé a poskytuje mnoho dodatečných funkcí produktu Family tree builder... V PC mám 173 osob a na webu na účtu stránek mám 172 osob z 250 možných a a že mi zbývá 78 jedinců. U předchozí verze tohoto programu jsem měl vše bez problému. A nebo dělám něco špatně, nevím...
77car
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned pro 01, 2013 18:40

Re: My heritage

Příspěvekod 77car » čtv úno 13, 2014 11:55

Tak jsem si v PC odstranil druhý rodokmen skoro se stejným názvem a už se mi nezobrazuje, že jsem překročil limit osob při synchronizaci na web. Ale pořád mě zlobí označování fotek na webových rodinných stránkách. Momentálně s 200 fotek už není označen jediný obličej a při každém dalším označení obličeje na úvodní domovské stránce je vidět, že došlo k označení obličeje. Ale opět při vypnutí programu a opětovné zapnutí na domovské stránce na webu je vidět činnost v označování obličejů, ale při kliknutí a otevření fotky již označení není vidět. Jsem bezradný...
77car
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned pro 01, 2013 18:40

Re: My heritage

Příspěvekod PomněnkaPrvní » sob čer 14, 2014 21:57

Dobrý večer, prosím poraďte s vytvářením diagramu. Chtěla bych vytvořit jednoduchý diagram potomků (2generační), ale bez partnerů. Pradědeček měl 12 dětí, chci diagram pradědečka a jeho ženy a od nich 12 dětí. Jenomže ať zkouším cokoliv, od pradědečka a jeho ženy vede 24 osob (každé z 12 dětí mělo svého partnera). To už se mi ale na stránku čitelně nevleze, aby to přečetla i moje babička :( Jde to nějak? Vyloženě rodiče a jejich děti, nikoliv i jejich manžely a manželky? Moc díky!
PomněnkaPrvní
 
Příspěvky: 562
Registrován: ned pro 15, 2013 18:22

Re: My heritage

Příspěvekod Karolina Vernerova » sob čer 14, 2014 22:13

Podle mého názoru to nejde. Tedy ve FTB 7.0 jsem to nenašla.

I když to není přesně to, co hledáte (tedy není to grafické zobrazení vztahů), nelíbilo by se babičce to, co vyleze z "Výpisy/Potomci"? Dá se to celkem snadno překopírovat např. do Wordu a umazat apod....
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: My heritage

Příspěvekod PomněnkaPrvní » sob čer 14, 2014 22:23

Děkuji za tip, výpisy/potomci vyzkouším, co mi z toho vyleze. Já jí to napsala do wordu jako povídání o její rodové linii. Mám je uvedeny pod sebou v pořadí, jak se narodili a pak dále ke každému všechno, co se mi podařilo zjistit. Ale chtěla jsem to oživit diagramem.
PomněnkaPrvní
 
Příspěvky: 562
Registrován: ned pro 15, 2013 18:22


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků