Hledám příbuzné přes Jana Vlacha+1918 a Viléminy Vlachové

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

Hledám příbuzné přes Jana Vlacha+1918 a Viléminy Vlachové

Příspěvekod Marta Habrová » čtv úno 13, 2014 16:32

Můj Dědeček byl Jan Vlach syn Václava Vlacha a Františky roz. Novákové ze Zbečníka. Babička byla Vilémina Vlachová roz.Vítová ze Zbečníka. Jejich děti byli Josefa,Markéta,Josefa,Vincenta,Františka,František,Josef,Marie,Jan,Josef.Ludvík,Jindřich. Můj otec byl Jindřich Vlach 1908-1995.Marie Vlachová byla moje teta a víme že správcem stránek její větve je Václav Vacek.Jěště víme že správcem tohoto rodokmenu je Michal Vlach ze Zbečníka. Prosila bych touto cestou zda by bylo možné se nějak zkontaktovat. Moje adresa je martahabrova@seznam.cz.děkuji Marta
Marta Habrová
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte úno 11, 2014 19:06

Re: Hledám příbuzné přes Jana Vlacha÷ˇ1918 aViléminy Vlachov

Příspěvekod Karolina Vernerova » čtv úno 13, 2014 20:51

Vítejte na fóru!

Takže hledáte někoho, kdo by mohl kontaktovat správce rodokmenu na MyHeritage?
Pokud ano, tak tady jste ve špatné "rubrice".... ale snad se kolegové, co mají přístup, ozvou.
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: Hledám příbuzné přes Jana Vlacha÷ˇ1918 aViléminy Vlachov

Příspěvekod Zora » čtv úno 13, 2014 20:56

pokud vložíte odkazy přímo na konkr. účty - rodokmeny uvedených správců na my heritage (či kde to je), zkusím tyto správce zkontaktovat.
Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29350
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků