sourozenci Josefa Jungmana

Kdo co neví a chtěl by vědět, může sem napsat a doufat, že mu někdo odpoví.

sourozenci Josefa Jungmana

Příspěvekod Argema » čtv úno 06, 2014 16:29

Hledám sourozence čekého buditele Josefa Jungmana. On sám byl šestým dítětem z deseti.
Argema
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát dub 05, 2013 13:05

Re: sourozenci Josefa Jungmana

Příspěvekod artepa » čtv úno 06, 2014 17:39

Když víte kolikátým v pořadí byl Josef, tak by to nemusel být takový.
Až je najdete, tak byste se s námi mohl o ně podělit. Děkuji předem
artepa
 
Příspěvky: 1271
Registrován: pát srp 25, 2006 15:13
Oblast pátrání: Podřipsko, Praha, Hranice na Moravě, Klobouky u Brna, Štarnov, Štěpánov, Velké Karlovice

Re: sourozenci Josefa Jungmana

Příspěvekod Zora » čtv úno 06, 2014 17:57

Mohl byste, prosím, zveřejnit údaje, ( rodičích, prarodičích) které jste našel? Moc by mě to zajímalo a je zbytečné hledat něco, co jste už našel Vy, dík, Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29350
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: sourozenci Josefa Jungmana

Příspěvekod Pichnat4 » čtv úno 06, 2014 18:30

Dobrý den,

je to stále dokola. Chcete najít někoho o kom víte dost informací. To mi přijde jako lenost.
Pichnat4
 
Příspěvky: 636
Registrován: čtv zář 13, 2007 17:36
Oblast pátrání: Rakovnicko, Lounsko, Žatecko, Berounsko, Rokycansko

Re: sourozenci Josefa Jungmana

Příspěvekod Zora » čtv úno 06, 2014 18:44

Mně to přijde trochu nebo spíš víc jako sosání, využívání schopností druhých. Sice se mohu mýlit, ale už jste nás o tom přesvědčil vícekrát. Navíc, - máte google, máte wiki, snažte se, nějak nevidím důvod, proč bychom Vám měli už asi po třicáté hledat to, co můžete udělat sám. Omlouvám se, pokud se mýlím, ale ani jednou jste na dotazy nereagoval a nevysvětlil, co Vám brání v samostatném hledání, s čím potřebujete poradit.
Nevím, jestli si naše fórum nepletete s genealogickými službami, ovšem bezplatnými.
Jsem ochotna pomoci kdykoliv a komukoliv, o tom se můžete přesvědčit ve starších příspěvcích, ale dělat práci za Vás - tak to ani náhodou. Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29350
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: sourozenci Josefa Jungmana

Příspěvekod Karolina Vernerova » čtv úno 06, 2014 19:11

Možná byste si s námi rád povídal, ale nám chybí zpětná vazba.
Nebo vám padá připojení na internet a komunikujete jen sporadicky, podle toho, kdy se k němu dostane- ale to neníi dost často, aby to byl rozhovor :-(
V každém případě nás zásobujete dotazy a my nevíme, proč se snažit, když pak už nereagujete.

K Vašemu dotazu- myslím, že není problém zadat si do google/seznam/jakýkoliv vyhledávač heslo "rodokment Jungmann" a hned se něco najde.
Mně jich vyskočilo hned několik, takže to asi nebude problém.

Proč se tedy ptáte nás?
TY Karolina
Uživatelský avatar
Karolina Vernerova
 
Příspěvky: 7387
Registrován: pát lis 02, 2012 21:47
Bydliště: Praha
Oblast pátrání: Katolíci: Praha, Prachaticko, Teplice ----> Mělník, Slaný, Turnovsko až k Ještědu, Příbramsko, Sedlčansko, Rudník
Židé: Tábor, Votice, Klatovy, Heřmanův Městec, u Pelhřimova, Praha, Příbramsko

Re: sourozenci Josefa Jungmana

Příspěvekod Zora » čtv úno 06, 2014 19:14

Proto, že je snazší si to nechat všechno vyhledat....je to bez práce.
Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29350
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: sourozenci Josefa Jungmana

Příspěvekod Stagha » čtv úno 06, 2014 20:09

Tady je to narození, kdyby to chtěl někdo vyhledat :)
http://actapublica.eu/matriky/praha/pro ... ?strana=10
Uživatelský avatar
Stagha
 
Příspěvky: 419
Registrován: úte bře 05, 2013 13:37
Bydliště: Ústí nad Labem
Oblast pátrání: Lounsko, Rakovnicko, okolí Olešnice na Moravě, Kolínsko, Berounsko, Příbramsko, okolí Mělníku, Staré Boleslavi, Mladé Boleslavi, Lysé nad Labem

Re: sourozenci Josefa Jungmana

Příspěvekod Zora » čtv úno 06, 2014 20:28

Milá Stagho, ono není o to chtít to vyhledat, na netu je celý rodokmen, ono je to o tom, že nějak není chut to vyhledat autorovi. Je tu dost členů, kteří tohle zvládnou levou zadní, ale už jsou poučeni dostatečně.
Je to autorova asi 30. !!!!!! - slovy třicátá žádost podobného typu.
Pokud mu někdo odpověď dříve vyhledal, nepoděkuje, na žádost o sdělení informací, které má on, nereaguje a asi si mne v teple domova ruce, jak na nás vyzrál.
Sorry, ale tohle ráda nemám a vadí mně to. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29350
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků