Příjemné svátky všem

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Příjemné svátky všem

Příspěvekod Zora » pon pro 24, 2012 5:36

Zdraví, lásku, pohodu a dobrou náladu jak o svátcích, tak i v novém roce, hodně navázaných nitek do minulosti, krasopisné matriky a všechny on-line, stejně jako nové stopy, objevy a souvislosti a především hodně tolerance a trpělivosti na fóru s námi nezkušenými přeje všem

Zora
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29089
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Příjemné svátky všem

Příspěvekod Zdenek » pon pro 24, 2012 15:34

Hezký Vánoční den, kolegové a kolegyňky,
i já se přidám k blahopřání. Kdesi kdosi napsal, že genealogie je koníček na celý život. Tak já všem kromě lásky a štěstí přeji dlouhé a pevné zdraví, aby jsme toho stihli co nejvíce. A pokud by nám snad dlouhý život nebyl souzen, tak tedy nějakého pokračovatele, aby to, co jsme vytvořili neupadlo v zapomnění.
Zdenek
 
Příspěvky: 1263
Registrován: ned bře 29, 2009 19:58
Bydliště: Olomouc

Re: Příjemné svátky všem

Příspěvekod Val » pon pro 24, 2012 16:01

Pohodové Vánoce a v příštím roce zdraví a dobrou náladu (budeme ji potřebovat).
Val
Val
____________________________
Neztraťme se v minulosti a věřme v budoucnost!
Uživatelský avatar
Val
 
Příspěvky: 90
Registrován: pát srp 04, 2006 19:03
Oblast pátrání: Letohrad - Červená, Pustiny, Hradec Králové, Praha, Habry

Re: Příjemné svátky všem

Příspěvekod duros » pon pro 24, 2012 16:12

Zdenek píše:Hezký Vánoční den, kolegové a kolegyňky,
i já se přidám k blahopřání. Kdesi kdosi napsal, že genealogie je koníček na celý život. Tak já všem kromě lásky a štěstí přeji dlouhé a pevné zdraví, aby jsme toho stihli co nejvíce. A pokud by nám snad dlouhý život nebyl souzen, tak tedy nějakého pokračovatele, aby to, co jsme vytvořili neupadlo v zapomnění.


Uz raz mi tu tlacidlo "Like" chybalo, teraz druhykrat:-) Tak nadherne a vystizne zelanie som este nevidel.
Pripajam sa a zelam vsetkym prijemne, pohodove sviatky a...naozaj dlhy zivot ;-)
Uživatelský avatar
duros
 
Příspěvky: 853
Registrován: pát zář 04, 2009 22:06

Re: Příjemné svátky všem

Příspěvekod Martin Jílek » pon pro 24, 2012 23:09

Krásné prožití svátků narození Krista, vše dobré v novém roce, odvahu do konání dobra a pokoj v srdci, který svět nemůže dát ani vzít Vám ze srdce všem přeje Martin :-)
Uživatelský avatar
Martin Jílek
 
Příspěvky: 1070
Registrován: sob srp 04, 2012 15:41
Oblast pátrání: Šumperk, Telč, Mrákotín, Studená a okolí

Re: Příjemné svátky všem

Příspěvekod Ewka » pon pro 24, 2012 23:35

Také se připojuji :) Snad jste si všichni dnešní den maximálně užili :) Přeji Vám klidné a pohodové svátky a Jen to nejlepší do nového roku :) Ať se stále daří ;)
Uživatelský avatar
Ewka
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte led 11, 2011 17:51
Bydliště: Broumov
Oblast pátrání: Broumovsko, Policko, Náchodsko, Dobrušsko, Podřipsko


Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků