Historie České Republiky a Slovenko rok po roce

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

Historie České Republiky a Slovenko rok po roce

Příspěvekod Zora » pát bře 05, 2021 22:02

Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Historie České Republiky a Slovenko rok po roce

Příspěvekod zatec » sob bře 06, 2021 13:11

Moc pěkné video, ale plné chyb: Za 30-leté války růst populace, císařovna Marie Terezie označená "Karol II" a období let 1736-1918 chybí úplně.
zatec
 
Příspěvky: 108
Registrován: pon led 01, 2018 14:13
Oblast pátrání: Jindřichohradecko
Y-DNA: R1b-Z43

Re: Historie České Republiky a Slovenko rok po roce

Příspěvekod Zora » sob bře 06, 2021 13:19

Taky jsem si všimla chybějí M. Z. a dalšího, ale líbily se mně proměny map, tak nějak lepší orientace... Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 28991
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: Historie České Republiky a Slovenko rok po roce

Příspěvekod Mistr Jan » sob bře 06, 2021 13:27

zatec píše:Moc pěkné video, ale plné chyb: Za 30-leté války růst populace, císařovna Marie Terezie označená "Karol II" a období let 1736-1918 chybí úplně.

Kromě toho dle videa vládla Karol II. alias Marie Terezie mezi lety 1689-1719... Ale jinak je to hezky zpracované

Vzpomínám si na tohle video, před nějakým časem jsem ho viděl: https://www.youtube.com/watch?v=IpKqCu6RcdI

Sice je to celá Evropa, ale docela se mi to líbilo, je to hezky udělané...
J.
Uživatelský avatar
Mistr Jan
 
Příspěvky: 2916
Registrován: čtv srp 27, 2020 9:36
Bydliště: Kladensko
Oblast pátrání: okresy Kladno, Rakovník, Beroun, Kutná Hora, Opava, Tábor, Písek, ale i jiné
Rodokmen online: https://www.myheritage.cz/site-779315361/


Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků