Stránka 1 z 2

DEZA vs. Bečva

PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 14:09
od ozana
Odhaleno: V den otravy Bečvy se v Deze stala havárie. Proč zůstala utajena?
https://denikreferendum.cz/clanek/32010-odhaleno-v-den-otravy-becvy-se-v-deze-stala-havarie-proc-zustala-utajena

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 15:20
od kimes
ozana píše:Odhaleno: V den otravy Bečvy se v Deze stala havárie. Proč zůstala utajena?
https://denikreferendum.cz/clanek/32010-odhaleno-v-den-otravy-becvy-se-v-deze-stala-havarie-proc-zustala-utajena

A jak to souvisí s genealogií?!

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 15:29
od Zora
Já jsem myslela, že to bude rozbor osobního jména Deža, z čeho mohlo (kromě Dezider) vzniknout.

:-( Z

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 16:10
od zburget
kimes píše:A jak to souvisí s genealogií?!
Nijak - a právě proto je to umístěno v této sekci, kde příspěvky s genealogií nijak souviset nemusí. Dokonce nemají - kdyby souvisely, nebyly by v této sekci.

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 16:12
od Zora
jen aby se tady nezačaly objevovat denní zprávy, či diskuse z Blesku.... mně to moc nesedí... Z

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2020 16:32
od zburget
Zora píše:jen aby se tady nezačaly objevovat denní zprávy, či diskuse z Blesku.... mně to moc nesedí... Z
Tak to snad nehrozí… Já si třeba ten článek rád přečetl. Tohle je celkem dost velký průšvih a myslim, že se nic nestane, když se tady takhle objeví odkaz.
Hlavně, aby se u toho nestrhl nějaký flame. To už by se mi nelíbilo taky.

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 0:33
od greghouse
Pro flame se přece nechodí do volné sekce Genealogického fóra, ale zásadně do komentářů na Novinky.cz, kde naprosto spolehlivě dokážou najít asociaci mezi čímkoliv a politikou :-D

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 0:58
od kimes
zburget píše:
Zora píše:jen aby se tady nezačaly objevovat denní zprávy, či diskuse z Blesku.... mně to moc nesedí... Z
Tak to snad nehrozí… Já si třeba ten článek rád přečetl. Tohle je celkem dost velký průšvih a myslim, že se nic nestane, když se tady takhle objeví odkaz.
Hlavně, aby se u toho nestrhl nějaký flame. To už by se mi nelíbilo taky.

Pane Burgete, jako moderátor obhajujete neobhajitelné, pravdu mají Zora i greghouse, tady nejsme na sociálních sítích ...

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 7:58
od matju
Já nevím, sekce je nazvaná "úplně volně, ale slušně"... Tak ať si sem lidi dávají třeba články o mimozemšťanech, pokud nebude mimozemšťan nadávat, ukazovat sprostá gesta a zadek a na někoho útočit, je to fuk, ne? :)

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 8:18
od zburget
kimes píše:Pane Burgete, jako moderátor obhajujete neobhajitelné, pravdu mají Zora i greghouse, tady nejsme na sociálních sítích ...
Tohle jsem vůbec nepochopil. Já obhajuju to, že v této sekci a jen a pouze v této sekci, můžepřistát takový příspěvek, jaký zde přistál. Ničemu nevadí, nikoho neuráží ani nepohoršuje. Naopak někoho může zajímat. Tohle jsou věci, které mě, jako moderátora zajímají. A pak ještě to, aby se pod jakýmkoli příspěvkem uživatelé nepohádali.
Greghouse mě uklidnil, že se zde nepohádají - s tím tedy ve sporu nejsem vůbec.
Zora vyslovila obavu z toho aby se sekce nezaplavila odkazy na bulvár. Až tak z toho strach nemám, ale to bych taky nerad - ve sporu tedy v zásadě nejsme taky.
Nerozumím tomu, v čem vidíte rozpor v našich postojích.

Re: DEZA

PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 14:52
od ozana
kimes píše:Pane Burgete, jako moderátor obhajujete neobhajitelné, pravdu mají Zora i greghouse, tady nejsme na sociálních sítích ...

Přečtěte si prosím popis této sekce fóra:

Kód: Vybrat vše
Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.


Nebojte, nebudu tady dávat každou blbost, která mne zajímá nebo zaujme. Jen to, o čem si myslím, že je pravdu důležité sdělit ostatním.

Re: DEZA vs. Bečva

PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 15:01
od Zora
Já jsem nepochopila, proč se to musí zveřejnit na geneal. fóru, vždyť je to na mnoha místech na netu, tak snad kolegové genealogové čtou také i jiné zdroje. Z

Re: DEZA vs. Bečva

PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 17:05
od kimes
Zora píše:Já jsem nepochopila, proč se to musí zveřejnit na geneal. fóru, vždyť je to na mnoha místech na netu, tak snad kolegové genealogové čtou také i jiné zdroje. Z

Ano, Zoro, o tom to přesně je... Nechápu, proč nás chce kolega ozana "politicky" školit na tomto zájmovém, odborném fóru, a proč si zrovna vybral citovaný pochybný zdroj - všude jsou o tom také desítky fundovanějších článků, které mají oponentní názory
Pane kolego ozano, zkuste na nějakém politicky zaměřeném webu rozpoutat diskusi na ryze genealogické téma a uvidíte kolik - i neslušných - jmen v diskusi dostanete!
Ale, pojďme se vrátit ke genealogii ...

Re: DEZA vs. Bečva

PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 17:53
od zburget
Dovolil bych si tuhle naprosto zbytečnou diskuzi z pozice moderátora uzavřít.

Prvotní příspěvek ničím neporušuje ani zdejší pravidla, ani pravidla slušného chování, ani nikoho neuráží, ani by neměl nikoho naštvat. Je umístěn v sekci, kam patří příspěvky, které NEmají nic společného s genealogií. Je tedy umístěn správně. Nikdo z moderátorů nemá tedy nejmenší důvod proti takovému příspěvku zasahovat.
A to momentálně zcela opomíjím fakt, že sem prvotní příspěvek vložil MODERÁTOR, který sám rozhoduje o tom, co se sem vložit může a co nikoli.
Toto bylo to jediné, co jsem zde obhajoval a budu obhajovat VŽDY v budoucnu. A budu takto obhajovat jakýkoli příspěvek kteréhokoli uživatele, pokud bude umístěn v souladu s pravidly fóra a s pravidly slušného chování.

Celá diskuze, která se zde následně objevila je tudíž zbytečná, nikam nevedoucí a naopak tuto diskuzi můžu považovat na nepřípustný útok na toho, kdo sem prvotní příspěvek V SOULADU S PRAVIDLY vložil.

Re: DEZA vs. Bečva

PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 17:56
od ozana
Na tomto zdroji není nic pochybného. Stačí si to jen přečíst a udělat si vlastní názor. O nic více nešlo, žádné školení.