DEZA vs. Bečva

Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.

DEZA vs. Bečva

Příspěvekod ozana » pon lis 30, 2020 14:09

Odhaleno: V den otravy Bečvy se v Deze stala havárie. Proč zůstala utajena?
https://denikreferendum.cz/clanek/32010-odhaleno-v-den-otravy-becvy-se-v-deze-stala-havarie-proc-zustala-utajena
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: DEZA

Příspěvekod kimes » pon lis 30, 2020 15:20

ozana píše:Odhaleno: V den otravy Bečvy se v Deze stala havárie. Proč zůstala utajena?
https://denikreferendum.cz/clanek/32010-odhaleno-v-den-otravy-becvy-se-v-deze-stala-havarie-proc-zustala-utajena

A jak to souvisí s genealogií?!
kimes
 
Příspěvky: 290
Registrován: úte bře 05, 2013 10:00

Re: DEZA

Příspěvekod Zora » pon lis 30, 2020 15:29

Já jsem myslela, že to bude rozbor osobního jména Deža, z čeho mohlo (kromě Dezider) vzniknout.

:-( Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29114
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: DEZA

Příspěvekod zburget » pon lis 30, 2020 16:10

kimes píše:A jak to souvisí s genealogií?!
Nijak - a právě proto je to umístěno v této sekci, kde příspěvky s genealogií nijak souviset nemusí. Dokonce nemají - kdyby souvisely, nebyly by v této sekci.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12578
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: DEZA

Příspěvekod Zora » pon lis 30, 2020 16:12

jen aby se tady nezačaly objevovat denní zprávy, či diskuse z Blesku.... mně to moc nesedí... Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29114
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: DEZA

Příspěvekod zburget » pon lis 30, 2020 16:32

Zora píše:jen aby se tady nezačaly objevovat denní zprávy, či diskuse z Blesku.... mně to moc nesedí... Z
Tak to snad nehrozí… Já si třeba ten článek rád přečetl. Tohle je celkem dost velký průšvih a myslim, že se nic nestane, když se tady takhle objeví odkaz.
Hlavně, aby se u toho nestrhl nějaký flame. To už by se mi nelíbilo taky.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12578
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: DEZA

Příspěvekod greghouse » úte pro 01, 2020 0:33

Pro flame se přece nechodí do volné sekce Genealogického fóra, ale zásadně do komentářů na Novinky.cz, kde naprosto spolehlivě dokážou najít asociaci mezi čímkoliv a politikou :-D
Převodník starých odkazů Acta Publica - pro převod starých odkazů jednotlivě, hromadně i v souborech.
Uživatelský avatar
greghouse
 
Příspěvky: 484
Registrován: stř pro 26, 2018 1:04
Oblast pátrání: Tukleky a okolí (okres Písek), Telč, Dačice a okolí, Derfle a okolní obce

Re: DEZA

Příspěvekod kimes » úte pro 01, 2020 0:58

zburget píše:
Zora píše:jen aby se tady nezačaly objevovat denní zprávy, či diskuse z Blesku.... mně to moc nesedí... Z
Tak to snad nehrozí… Já si třeba ten článek rád přečetl. Tohle je celkem dost velký průšvih a myslim, že se nic nestane, když se tady takhle objeví odkaz.
Hlavně, aby se u toho nestrhl nějaký flame. To už by se mi nelíbilo taky.

Pane Burgete, jako moderátor obhajujete neobhajitelné, pravdu mají Zora i greghouse, tady nejsme na sociálních sítích ...
kimes
 
Příspěvky: 290
Registrován: úte bře 05, 2013 10:00

Re: DEZA

Příspěvekod matju » úte pro 01, 2020 7:58

Já nevím, sekce je nazvaná "úplně volně, ale slušně"... Tak ať si sem lidi dávají třeba články o mimozemšťanech, pokud nebude mimozemšťan nadávat, ukazovat sprostá gesta a zadek a na někoho útočit, je to fuk, ne? :)
TY Michala Maturová
matju
 
Příspěvky: 1025
Registrován: čtv úno 14, 2013 22:50
Oblast pátrání: Hradecko, Jičínsko, Trutnovsko, Železnobrodsko, Hořicko, Berounsko, Střední čechy
https://www.mojekoreny.com/

Re: DEZA

Příspěvekod zburget » úte pro 01, 2020 8:18

kimes píše:Pane Burgete, jako moderátor obhajujete neobhajitelné, pravdu mají Zora i greghouse, tady nejsme na sociálních sítích ...
Tohle jsem vůbec nepochopil. Já obhajuju to, že v této sekci a jen a pouze v této sekci, můžepřistát takový příspěvek, jaký zde přistál. Ničemu nevadí, nikoho neuráží ani nepohoršuje. Naopak někoho může zajímat. Tohle jsou věci, které mě, jako moderátora zajímají. A pak ještě to, aby se pod jakýmkoli příspěvkem uživatelé nepohádali.
Greghouse mě uklidnil, že se zde nepohádají - s tím tedy ve sporu nejsem vůbec.
Zora vyslovila obavu z toho aby se sekce nezaplavila odkazy na bulvár. Až tak z toho strach nemám, ale to bych taky nerad - ve sporu tedy v zásadě nejsme taky.
Nerozumím tomu, v čem vidíte rozpor v našich postojích.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12578
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: DEZA

Příspěvekod ozana » úte pro 01, 2020 14:52

kimes píše:Pane Burgete, jako moderátor obhajujete neobhajitelné, pravdu mají Zora i greghouse, tady nejsme na sociálních sítích ...

Přečtěte si prosím popis této sekce fóra:

Kód: Vybrat vše
Úplně volně, ale prosím slušně. Než něco napíšete, rozmyslete si, jestli tím někoho nenaštvete.


Nebojte, nebudu tady dávat každou blbost, která mne zajímá nebo zaujme. Jen to, o čem si myslím, že je pravdu důležité sdělit ostatním.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Re: DEZA vs. Bečva

Příspěvekod Zora » úte pro 01, 2020 15:01

Já jsem nepochopila, proč se to musí zveřejnit na geneal. fóru, vždyť je to na mnoha místech na netu, tak snad kolegové genealogové čtou také i jiné zdroje. Z
Uživatelský avatar
Zora
 
Příspěvky: 29114
Registrován: čtv kvě 31, 2012 14:01
Bydliště: Ivančice
Oblast pátrání: Ivančice a okolí, Brno-Zábrdovice, jižně od Brna, Tišnovsko, Vysočina-Žďár, Křižanov, Velkobítešsko, Náměšťsko, z části Třebíč, mlynářské rody na řekách Jihlava, Oslava, matriky Rakousko z části

Re: DEZA vs. Bečva

Příspěvekod kimes » úte pro 01, 2020 17:05

Zora píše:Já jsem nepochopila, proč se to musí zveřejnit na geneal. fóru, vždyť je to na mnoha místech na netu, tak snad kolegové genealogové čtou také i jiné zdroje. Z

Ano, Zoro, o tom to přesně je... Nechápu, proč nás chce kolega ozana "politicky" školit na tomto zájmovém, odborném fóru, a proč si zrovna vybral citovaný pochybný zdroj - všude jsou o tom také desítky fundovanějších článků, které mají oponentní názory
Pane kolego ozano, zkuste na nějakém politicky zaměřeném webu rozpoutat diskusi na ryze genealogické téma a uvidíte kolik - i neslušných - jmen v diskusi dostanete!
Ale, pojďme se vrátit ke genealogii ...
kimes
 
Příspěvky: 290
Registrován: úte bře 05, 2013 10:00

Re: DEZA vs. Bečva

Příspěvekod zburget » úte pro 01, 2020 17:53

Dovolil bych si tuhle naprosto zbytečnou diskuzi z pozice moderátora uzavřít.

Prvotní příspěvek ničím neporušuje ani zdejší pravidla, ani pravidla slušného chování, ani nikoho neuráží, ani by neměl nikoho naštvat. Je umístěn v sekci, kam patří příspěvky, které NEmají nic společného s genealogií. Je tedy umístěn správně. Nikdo z moderátorů nemá tedy nejmenší důvod proti takovému příspěvku zasahovat.
A to momentálně zcela opomíjím fakt, že sem prvotní příspěvek vložil MODERÁTOR, který sám rozhoduje o tom, co se sem vložit může a co nikoli.
Toto bylo to jediné, co jsem zde obhajoval a budu obhajovat VŽDY v budoucnu. A budu takto obhajovat jakýkoli příspěvek kteréhokoli uživatele, pokud bude umístěn v souladu s pravidly fóra a s pravidly slušného chování.

Celá diskuze, která se zde následně objevila je tudíž zbytečná, nikam nevedoucí a naopak tuto diskuzi můžu považovat na nepřípustný útok na toho, kdo sem prvotní příspěvek V SOULADU S PRAVIDLY vložil.
Zbyněk Burget
zburget
 
Příspěvky: 12578
Registrován: pon dub 30, 2018 17:15
Bydliště: Nezamyslice [okr. Prostějov]
Oblast pátrání: Konicko, Protivanovsko (okres Prostějov)
Boskovicko

Re: DEZA vs. Bečva

Příspěvekod ozana » úte pro 01, 2020 17:56

Na tomto zdroji není nic pochybného. Stačí si to jen přečíst a udělat si vlastní názor. O nic více nešlo, žádné školení.
Ožana neznamená ženu, přestože to kdysi velmi dávno bylo ženské křestní jméno
Uživatelský avatar
ozana
 
Příspěvky: 5763
Registrován: úte kvě 12, 2009 6:01
Bydliště: Petřvald
Oblast pátrání: Slezsko, Petřvald okr.Karviná, Šenov

Další

Zpět na Úplně volně - ale slušně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků